Dovolenková nálada počas celého roku

Drevené stoličky

Farby dovolenky, príjemný piesok, krásne sa hojdacia sieť, to sú veci, ktoré si môžeme jednoducho vniesť do našich domovov. To nám zaručí skvelú atmosféru počas celého roka a taktiež nám vnesie atmosféru samotnej dovolenky. Ak zbožňujeme relax na hojdacej siete prečo by sme si ju mali odopierať?

Pevné plátno, nabíjacie kovové prúžky a predovšetkým silný povraz nám pomôže splniť si tento sen. Látka by bola vynikajúca najmä v odtieni námorníckej modrej, samozrejme aj s bielo – modrými pásikmi . Kvetináče s kaktusmi, aké môžeme vídať v prímorských oblastiach, namiesto klasického závesu špagát zdobený mušličkami a taktiež maják, alebo figúrky čajok. Takto vyzdobené okno dokáže prebudiť dovolenkové spomienky v každom z nás.

Dovolenková-atmosféra-2Ak chceme navodiť aj v našich spálňach tieto pocity, mali by sme zvoliť modrú farbu. Táto farba navodzuje upokojujúci pocit pred spaním. Namiesto klasickej modrej maľovky, by sme sa mali zamerať na pruhové modro – biele tapety. Ak zvolíme biely nábytok, izbu opticky zväčšíme a presvetlíme a ak do nej umiestnime aj nejaké dovolenkové rekvizity, spomínanú atmosféru si prenesieme aj do našich spálni.

Dovolenková-atmosféra-11

Naši hostia a aj my samotní uvítame do modra ladený obrus, ktorý si môžeme vyzdobiť dovolenkovými suvenírmi či mušľami. Taktiež fľaša so zvitkom papiera dodá perfektnú letnú náladu. Ak si myslíme, že v samotnej kuchyni nie je čo zmeniť, mýlime sa. Máme tu obrusy, závesy. Môžeme tu využiť modrú dovolenkovú farbu, či siahnuť po tvaroch ako sú rybičky, kolesá…  Možností máme veľa, je len na nás pre ktorú alternatívu sa rozhodneme.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.