Kompaktný záhradný gril – Plek 66

plek

Pokiaľ radi a často opekáte mäso na grile rozhodne sa vám zapáči nový gril Plek 66 od spoločnosti Rocal. Plek 66 je moderný gril s veľmi prepracovaným dizajnom.

Keď je zavretý, vypadá ako tenká obdĺžnikovitá krabica s lesklým čiernym povrchom. V tomto stave je skutočne veľmi kompaktný a zaberá len veľmi málo miesta ale súčasne sa dokáže premeniť vo veľmi praktické grilovacie zariadenie.

Plek 66 má dvojitú mriežku, veľký zásobník na drevené uhlie a dve užitočné postranné poličky, ktoré dovoľujú mať pri ruke všetko potrebné pri varení a grilovaní. Tento gril je všestranný a ľahko obslúžiteľný. Môže byť postavený na zemi alebo si ho môžete zavesiť na stenu, druhá varianta vypadá však viac štýlovo a originálne.

Romantický nástenný krb – Mazzeto

Vďaka moderným technológiám výroby krbových palív si dnes môžete dopriať potešenie z hrejivých plameňov v akejkoľvek miestnosti vášho domu. Palivá ako napríklad bioalkohol alebo bioetanol umožňujú značnú variabilitu dizajnov a zvyšujú kompaktnosť krbov.

Novým trendom sú nástenné krby. Zaberajú veľmi málo miesta a ich inštalácia je nenáročná. Ich dizajn je veľmi originálny a výrobcovia sa predbiehajú, kto vyrobí niečo štýlovejšie a originálnejšie.

Skvelým príkladom je práva Mazzeto, v ktorom sa kúri bioalkoholom. Je ideálnym doplnkom vďaka estetickému dekoratívnemu panelu a to aj keď v ňom práve nehorí.

Krb Mazzeto je k dispozícii v nerezovej oceli, v rustikálnom hrdzavom štýle a v čiernej farbe.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.