Luxusný jedálenský stôl v kombinácii s biliardom

http://www.koralturk.com.tr

Napadlo vás, že si po výdatnej a skvelej večeri doprajete partičku biliardu, no nechce sa vám vytiahnúť päty z domu či kancelárie? Máme pre vás jedno luxusné riešenie.

Turecký výrobca nábytku Koralturk ponúka hravý a dokonale funkčný dizajnérsky jedálenský stôl a biliard v jednom. Kombinovaný a plnohodnotný stôl je vyrobený z vysoko kvalitnej MDF a nastaviteľným systémom pre správne vyvažovanie. Tento systém sa nachádza priamo pod nohami stola.

jedalensky_stôl_1

http://www.koralturk.com.tr

Samozrejme záleží aj na rovnej a dobrej podlahe, ktorá by mohla ovplyvniť smer loptičiek. Drevo je pokryté vysokým leskom a dostupné v rôznych farbách. Celkovo je stôl ľahký a odolný. Napríklad model stola Golden Eros je vyrobený z prvotriedneho bukového dreva a je pokrytý listami z karátového zlata. Pôsobí naozaj luxusne!

jedálensky_stôl_2

http://www.koralturk.com.tr

Okrem jedálne ho môžete umiestniť aj do iných miestností ako je zasadačka, herňa, konferenčná alebo rekreačná miestnosť.

Elegantný a šikovný stôl vám tak poskytne pekné okamihy i zábavu s vašou rodinou, priateľmi alebo hosťami. Stačí si vybrať zo širokej ponuky výrobcu.

jedálensky_stôl_3

http://www.koralturk.com.tr

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.