Na terasu aj balkón…

longa

Na jar a v lete chceme všetci tráviť čo najviac času na čerstvom vzduchu. Pobyt v záhrade zaliatej slnkom, plnej zelene je pre mnohých tou ideálnou predstavou, ako stráviť víkend po pracovnom týždni. Čo však v prípade, ak záhradu nemáme? Dokonalým útočiskom sa môže stať aj balkón alebo terasa. Stačí iba popustiť uzdu fantázii a aj ten najmenší balkón sa premení na malý raj pokoja.

Zopár správne umiestnených rastlín v kvetináčoch, vhodné tienenie a pohodlný kus nábytku vytvoria z balkóna, terasy či lodžie vyhľadávanú oddychovú zónu. Klasickým skladacím stolom so stoličkami nič nepokazíte, prečo sa však pohodlne neschúliť do závesného kresla nechať sa unášať myšlienkami?

Hitom je umelý ratan. Ľahko sa udržiava, odolá vplyvom počasia a množstvo rôznych výpletov vyhovie vkusu každého. O pohodlie sa starajú mäkké polstre, a samozrejme aj pružné ratanové vlákna.

V závesnom kresle Hela sa pohodlne usadia až dvaja. Viacfarebné vlákna dokonale imitujú vzhľad prírodného ratanu, čo ocenia najmä milovníci prírodného looku.

mimosa

Netradičné vajíčko alebo závesné kreslo Mimosa v dvoch slovách. Jednoduchý minimalistický dizajn oživí každý balkón. Súčasťou kresla sú okrem mäkkých polstrov aj tri vankúše.

adara

Dokonalé súkromie si užijete v kresle Adara. Zabezpečí ho netradičný, „pavučinový“ výplet, vďaka ktorému si môžete nerušene vychutnať chvíľku iba pre seba, no pritom vám neunikne nič podstatné, čo sa deje okolo vás.

longa

V závesnom kresle Longa si môžete vyložiť aj nohy a spokojne zadriemať pri pohupovaní sa v príjemnom teplom vánku.

Zdroj:

Mgr. Petra Kuczmannová

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.