Pomocné zarážky do dverí

http://shopping.rediff.com

Rozčuľujú vás samovoľne zatvárajúce sa dvere alebo vám búchajú o stenu? V tom prípade potrebujete zarážku do dverí, ktorá spoľahlivo splní svoj účel a zafixuje dvere v požadovanej pozícii.

Zarážky na podlahu alebo na stenu, zabránia dverám v pohybe. Zaobstarať si môžete rôzne atraktívne, humorné aj dekoratívne zarážky, ktoré spestria váš interiér. Klasické zarážky sú vyrobené z dreva alebo kameňa. Tie moderné naopak zo skla, mramoru , odolnej gumy i liatiny. Ich tvar a dizajn je naozaj rôznorodý.

zarazka_1

http://www.globalhomeny.com

Medzi najčastejšie zarážky patria zvieracie prevedenia, ako napríklad mačka, medvedík, pes, zajac alebo kačka. Ale sú to aj imitácie predmetov ako sú kocky, kľúče, malé vrecia naplnené pieskom či guličkami.

Deti poteší zarážka ich obľúbenej rozprávkovej postavičky, hrdinu, vojaka či iných hračiek. Ich úlohou je okrem praktickosti aj dekorácia príbytku. Liatinové zarážky sú populárne kvôli odolnosti, pevnosti a faktu, že budú stále trendy.

Vtipné zarážky pobavia dospelých aj hostí. Majú zvyčajne rôzne symboly, motívy ako sú tehličky zlata, zrolovaná bankovka, nohy s lodičkami a podobne. Do domácností so starožitným nábytkom sú vhodné staré elegantné zarážky.

Aby ste ochránili svoje steny alebo zabránili neustálemu zatváraniu sa dverí, zaobstarajte si týchto malých no užitočných spoločníkov.

zarazka_2

http://www.bazaared.net

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.