Sedacie súpravy a sedačky

misuraemme, atelier-032

Sedacia súprava je neoddeliteľnou súčasťou každej obývacej izby. Môžeme na nej odpočívať, posedieť s priateľmi, sledovať televíziu alebo čítať knihu. Keďže je sedačka často využívaným sedacím nábytkom, mali by sme jej výberu venovať zvýšenú pozornosť.

Zásadná vec je predovšetkým výber vhodnej veľkosti sedacej súpravy. V malej obývacej izbe môžu rozmerné sedačky pôsobiť nevhodne a predovšetkým neprakticky. Interiér sa stáva priestorovo preťaženým a v dôsledku môže nová sedacia súprava skôr prekážať, ako plniť svoju funkciu. Dôležitou vlastnosťou sedačky je aj jej komfort.K ideálnemu pohodliu nie je bezpodmienečne nutná nadmerne mäkká sedacia a oporná časť sedacej súpravy. Ako vhodné riešenie sa javí predovšetkým sedačka so strednou tvrdosťou, s dobrou oporou chrbta pri sedení. Odporúčame tiež dbať na rozumnú výšku sedacej časti. Predovšetkým pre starších ľudí nie je pohodlné sedieť nízko nad zemou a ani príliš vysoko. Veľmi dôležitá je aj cena sedacej súpravy. Mali by sme brať ohľady na svoje finančné možnosti a zbytočne nepreťažovať kúpou novej sedačky finančný rozpočet svojej rodiny.

Rozkladacia sedacia súprava

Ak má vaša obývacia izba menšie rozmery, je pre Vás ideálnym riešením jednoduchá sedacia súprava (dvoj až trojmiestna) alebo rozkladacia sedacia súprava. Tieto sedačky sú konštruované pre bežné denné zaťaženie a sú vhodné i k príležitostnému prespaniu. Rozložením sedacej súpravy dostanete zo svojej sedačky pohodlné priestrannú dvojposteľ, vhodnú k provizórnemu prespaniu návštevy v obývacej izbe. Tieto sedacie súpravy možno v našom internetovom obchode zaobstarať aj rohové podobe.

Rozkladacie pohovky a kreslá

Ak ste nútení spať v obývačke pravidelne (napr. v garsoniérách alebo v malých bytoch bez spálne), sú pre Vás vhodným riešením rozkladacie pohovky a kreslá. Ide o rozkladacie sedacie súpravy určené pre každodenné spanie. Rozkladacie pohovky sú elegantné a praktické na úsporu miesta v obývacej izbe. Všetky pohovky z našej ponuky sú vyrobené z kvalitných materiálov, majú pevnú konštrukciu a sú potiahnuté odolným látkovým poťahom alebo ekokože. Vďaka týmto vlastnostiam Vám budú naše rozkladacie pohovky slúžiť po mnoho rokov. V ponuke nájdete ako dvoch až trojmiestne pohovky, ktoré možno rozložiť na priestrannú dvojposteľ, tak aj rozkladacie kreslá (vhodné najmä do detských izieb), z ktorých môžete rozložiť jednomiestnu posteľ. Všetky produkty z nášho e-shopu možno zaobstarať za veľmi priaznivé ceny.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.