Šikovné nočné stolíky

nocny_stolik_1

Malé, funkčné a dekoratívne nočné stolíky sú súčasťou každej spálne, ktoré určite zmenia charakter izby. Slúžia aj ako odkladací priestor pre lampu, knihy, budík, pohár vody, telefón atď.

Obsahujú poličky alebo viac zásuviek, kde si všetky potrebné veci uložíte. Keďže nočné stolíky spravidla dopĺňajú posteľ, ich výška by mala byť primeraná. Príliš vysoké alebo objemné stolíky vytvárajú rušivý dojem pri malej alebo krátkej posteli. Ak hľadáte nočný stolík do vašej spálne, pozrite sa po stolíku, ktorý je pár centimetrov nad matracom. Do úvahy musíte brať i veľkosť miestnosti. Veľká spáleň potrebuje väčší nábytok, do menšej spálne sa hodí užší nábytok, ktorý bude pôsobiť rovnako dobre.

barocco_ivory_nightstand

http://www.lafurniturestore.com

Každý si vzhľad spálne predstavuje inak. Môžete si vybrať rustikálny nábytok z dreva s kovovými nočnými stolíkmi alebo zvolíte moderné a tradičné stolíky rozličných jasných farieb ako sú žltá, svetlá, zelená a modrá. Zhotovené sú z dreva, kovu a skla. Samozrejme sa dá vybrať tvar, či už obdĺžnikový, štvorcový, okrúhly.

nocny_stolik_2

http://www.lafurniturestore.com

Pokiaľ nemáte v miestnosti priestor pre nočné stolíky, netrápte sa. Ďalšou variantou sú samostatne stojace alebo plávajúce stolíky, ktoré vám nezaberú miesto na podlahe. Skúsiť sa oplatí. Na trhu sa však nájdete aj postele so zabudovanými nočnými stolíkmi.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.