Tak trochu netradičný vianočný darček – matrac

color visco 11

Parfum, oblečenie, elektronika, darčekové poukazy – to všetko už ste svojim blízkym darovali? Ak im chcete dopriať niečo netradičné a nenahraditeľné, venujte im zdravý, a zároveň komfortný spánok v podobe nového matraca. Poradíme vám, ako vybrať ten správny.

 

 

 Matrac pod stromčekom – prečo nie?

Niekto pod vianočným stromčekom očakáva darčeky pre zábavu či okrasu, iný preferuje rýdzo praktické a funkčné veci. Jednou takou je aj matrac. Zásadne ovplyvňuje kvalitu spánku, a teda úspešnosť celého dňa. Spánkom trávime až 1/3 života, a to už je dosť dlhá doba na to, aby sme si ho maximálne spríjemnili. Matrac síce nepatrí medzi úplne tradičné vianočné darčeky, ale verte, že ak ho vyberiete správne, urobí viac radosti a úžitku, než sveter, ktorý bude väčšinu roka ležať v skrini.

 

Lenže ako spoznať a kúpiť matrac, aby skutočne vyhovoval potrebám svojho užívateľa, a súčasne bol vyrobený z kvalitných materiálov?

  • Zamerajte sa na výrobcu s dlhoročnými skúsenosťami, širokým výberom a dobrým servisom. Jedným takým je český výrobca matracov, roštov a ďalších potrieb pre zdravý spánok Tropico. Venuje sa produkcii širokej škály matracov z veľmi kvalitných materiálov pre celú rodinu.

Na kvalitu matracov Tropico sa môžete stopercentne spoľahnúť

Prečo si je výrobca matracov Tropico tak istý kvalitou a dlhou životnosťou svojich matracov?

 

  • Všetky matrace sú zaradené do programu klinického hodnotenia, tzn., že prechádzajú dôkladným testovaním a posudzovaním ich kvality.
  •  Pri ich výrobe boli použité zdravotne nezávadné materiály, ktoré získali medzinárodný certifikát Öko-Tex Standard.
  • Skôr ako sa matrace dostanú do predajní, sú podrobené záťažovým testom (40-150 tis. krát po nich prejde ťažký valec).
  • Vhodnosť matraca pre určitú hmotnosť a typ postavy sa testuje prístrojom ErgoCheck. Jedná sa o meraciu podložku, ktorá sa vloží pod matrac. Postupne si na ňu líhajú ľudia rôznej hmotnosti, a na základe nameraných hodnôt potom lekári určia, pre koho je daný matrac najvhodnejší.

 

  Využite skvelý zákaznícky servis

Pri hľadaní rád, ako vybrať vhodný matrac, sa určite stretnete s odporúčaním osobne matrac vyskúšať. Ale ako to urobiť, keď chcete matrac darovať pod vánočným stromčekom?

 

  • Ak svojich blízkych chcete naozaj prekvapiť, a ich návšteva predajne s matracmi neprichádza pred Štedrým dňom do úvahy, vyhľadajte certifikovaných predajcov matracov Tropico sami. Sú odborne vyškolení, radi vám poradia a pomôžu vybrať vhodný model.
  • Ak nenájdete rozmery matraca, ktoré by vám vyhovovali, nechajte si vyrobiť matrac na mieru. Ich výroba trvá trochu dlhšie, tak si len dajte pozor, aby ste to do Vianoc ešte stihli.
  • Túto starosť môžete vypustiť z hlavy, keď si vyberiete niektorý z akčných matracov typických rozmerov. V súčasnej dobe výrobca garantuje jeho super rýchle dodanie do 4 pracovných dní!

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.