Využite masážny stôl v domácom prostredí

http://www.massagetableoutlet.com

Vlastniť masážny stôl doma je určite veľkou výhodou. Kedykoľvek si tak môžete dopriať luxusný oddych bez straty času cestovaním. Pokiaľ máte profesionálneho terapeuta, ocení, že nemusí nosiť masážny stôl so sebou a len si dohodnete schôdzku u vás doma.

Po namáhavom pracovnom dni je ideálne si dopriať relaxačnú masáž v pohodlí domova. Masáž podporí spánok, krvný obeh a uvedie vás do pokojnej emocionálnej, fyzickej aj psychickej pohody. Na trhu existuje veľké množstvo inštruktážnych DVD od začiatočníkov po pokročilých, kde sa naučíte jednoduché masážne techniky.

Takže, ak ste sa rozhodli zadovážiť si masážny stôl pre vašu osobnú potrebu, zvážte niekoľko nasledujúcich faktorov:

1. Veľkosť stola – jeho rozmery by mali byť primerané k vašej osobe aj rodinným príslušníkom
2. Prispôsobiteľná výška – nohy sa dajú nastaviť u väčšiny masážnych stolov. Prispôsobíte si ich podľa potreby.
3. Materiál – zvoliť si môžete drevený alebo hliníkový masážny stôl. Drevený stôl zapadne esteticky do interiéru každej domácnosti. Rozdiel medzi dreveným a hliníkovým masážnym stolom je v hmotnosti. Obidva stoly sú stabilné a nelíšia sa ani v konštrukcii.
4. Šírka molitanu – je dôležitá, pretože od nej závisí vaše pohodlie pri ležaní. Najvhodnejšie je kúpiť molitan s vysokou hustotou, ktorý sa v priebehu času nesploští a neklesne.
5. Hmotnosť stola – je väčšia pri drevených stoloch a menšia pri hliníkových stoloch. Zvyčajne sa pohybuje od 13 do 20 kg.

U všetkých masážnych stolov si môžete nastaviť sklon a výšku podhlavníka pre váš komfort. Sú praktické kvôli jednoduchému zloženiu a sú tiež nenáročné na skladovanie. Stačí si spraviť prieskum trhu a vybrať si ten najvhodnejší pre vás.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.