ZDRAVÉ SEDENIE

141

Zdravie je v živote človeka to najdôležitejšie čo má. Práve preto naň nesmieme zabúdať ani v práci. Efektívnym spôsobom ako predísť boleniu chrbta či stuhnutiu krčných svalov je zaobstarať si do svojej kancelárie kvalitný nábytok.

Medzi takýto druh nábytku patria rôzne kancelárske  stoličky a kreslá, ktorých sortiment je v súčastnosti dosť široký. Zabezpečia Vám, aby ste sa pri práci nehrbili a sedeli vzpriamene a to prosterdníctvom sedadla, ktoré je pohyblivé na všetky strany a uchytené pevnou pružinou. Opierka takýchto stoličiek je na jednej strane pohyblivá no stabilná, aby sa prispôsobila vášmu sedeniu. Tým pádom vám nedovoľuje sedieť inak než rovno. Na rozdiel od klasických stoličiek majú zdravotné stoličky bedrovo tvarovanú chrbtovú opierku. Samozrejme by mali mať možnosť nastavenia sedáku, chrbtovej opierky a podrúčok. Na trhu sú dostupné v rôznych farebných variáciách a poťahových materiáloch, či už v koženom alebo textilnom prevedení.

Stačí zájsť napríklad na internet a vybrať si stoličku, ktorá bude zodpovedať interiéru vášho pracoviska a samozrejme vášmu štýlu a predstavám.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.