Zostaňte v teple aj počas zimy

http://www.signaturehardware.com

V zimnom období nie je jednoduché vyliezť každé ráno z teplej postele. Bojujte preto proti nej mäkkými uterákmi a samozrejme trendovým sušiakom na uterák.

Je to naozaj užitočný pomocník nielen v kúpeľni ale svoje uplatnenie nájde aj v práčovni, vo vašej kuchyni a tiež v rekreačných zariadeniach ako sú hotely a kúpele.

Sušiak na uterák je mimoriadne praktický. Urýchľuje proces sušenia, uterák je teplejší a tak isto predchádza vzniku plesní. Ten pocit, keď sa hneď po sprche zabalíte do teplého uteráka, je jednoducho skvelý. A hlavne cez zimné mesiace.

susiak_uterak_2

http://www.sciroccoh.it

Originálne sušiaky nájdete na trhu elektrické alebo teplovodné. Elektrický sušiak sa zapojí do zásuvky alebo elektrického systému. Teplovodný sa zas pripojí na zdroj teplej vody. Tento druh na svoje fungovanie využíva horúcu vodu, respektíve paru. Tá prúdi cez sušiak a zohreje čokoľvek, čo na ňom práve visí. Kedysi sa teplovodný systém podobne využíval v starých radiátoroch.

Podľa vašich predstáv a možností si môžete sušiak pripevniť na stenu alebo si zakúpiť voľne stojací. K dispozícii sú v mnohých tvaroch, štýloch a farbách. Nezľaknite sa, keď vám sušiak na uterák vyrobí určitý zvuk. No tiež môže ostať pomerne pokojný.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.