Zvýšenie komfortu spánku

posteľ-80271

Matrac je najlepším adaptérom našich potrieb, ktorý  je nevyhnutný pre dobrý odpočinok, aby nám pomohol obnoviť energiu, ktorú spotrebúvame počas dňa. Vedeli ste, že každý večer zmeníme pozíciu cca 35 krát?

Preto pred nákupom matraca, by sme mali vedieť  posúdiť jeho kvalitu. Pre zvýšenie komfortu sa snažia výrobcovia čo najviac inovovať systém výroby matracov a to napr. s taštičkovými pružinami, pamäťovými penami, latexovými  komponentmi, aby boli pohodlnejšie a užitočné pre prospech všetkých užívateľov.

• Viscosoja: populárna alternatíva, ktorá spája organickú sóju s visko-elastickým materiálom. Poskytuje väčšiu pružnosť, priedušnosť a odolnosť. Tiež distribuuje rovnomerne tlak v celom tele.

posteľ-a

• Polyesterové vlákno: matrace, ktoré obsahujú vlákno so štruktúrou tohto materiálu, ľahko prispôsobujú tvar, takže sa nemenia po dlhšiu dobu. Ďalšou výhodou je, že sú priedušné a neudržiavajú vlhkosť.

• Medzi novinkami v matracoch môžeme tiež spomenúť matrace s  bambusovými vláknami, ktoré bránia zápachu alebo matrace so striebornými niťami, ktoré pôsobia antibakteriálne.

• Polohovateľné: Takto sa nazýva skupina matracov, u ktorých si môžeme navoliť výšku v krčnej časti alebo v časti nôh. Tieto sú navrhované  podľa výšky a hmotnosti, konkrétnej osoby ktorá bude daný matrac používať. Odporúčajú sa pre osoby, ktoré majú problém s pohybovým ústrojenstvom.

posteľ-b

• Masážne podložky na matrace: Predstavte si, že sa tešíte na relaxačnú masáž pred spaním, aj to je už možné. Ide o zložitejšie modely, ktoré zahŕňajú masážne funkcie  s rôznymi  úrovňami  vibrácií a programov určených na chrbtovú časť, driekovú časť, na nohy, atď .

• Kĺbový matrac: ide o model s priečnymi a pozdĺžnymi listami, prispôsobený všetkým bodom tela, poskytuje viac starostlivosti.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.