Ako zariadiť obývačku v malom byte?

linus-konferecne-stoliky-sconto.sk

Súčasťou každej obývačky musí byť bezpodmienečne aj pohodlná pohovka a vhodný konferenčný stolík. Bez nich by totiž tento priestor nedokázal plniť svoju funkciu a poskytnúť jeho obyvateľom miesto na oddych či pohostenie návštev. Pri zariaďovaní obývačky najmä v menších bytoch je potrebné myslieť na šikovné a praktické riešenia nábytku, ktoré šetria priestor, no zároveň majiteľa bytu o nič neukrátia. Práve také vám chceme predstaviť.

Rozkladacia pohovka – gauč a posteľ v jednom

V malých priestoroch je nutné využiť naozaj každý ponúknutý centimeter. Pritom ho však nemôžeme kompletne zaplniť, aby ostal vzdušný, a aby sa jeho obyvateľ necítil stiesnene. Aj preto do garsónok či jednoizbových bytov často nedokážeme umiestniť samostatný gauč a posteľ a siahame po ich efektívnom spojení. Tým sú práve rozkladacie pohovky. Cez deň slúžia ako pohodlné sedenie pre nás či našich priateľov, ktorí prišli na návštevu, večer zas pohovku pár ťahmi premeníme na plnohodnotnú posteľ. Kvalita dnešných rozkladacích pohoviek je natoľko vysoká, že vám poskytnú takmer identický komfort na spánok ako klasická posteľ. Rozkladacie pohovky však svoje využitie nájdu aj v akomkoľvek inom bývaní, kde ich dokážete využiť napríklad ako rezervnú posteľ pre príležitostných nocľažníkov.

el-paso-rozkladacie-pohovky-sconto.sk

Váľandy môžete využiť aj ako alternatívu pohoviek

Ak vám vadí stále rozkladanie, môžete namiesto rozkladacích pohoviek zvoliť váľandy. V ponuke sa okrem tých klasických nachádzajú aj váľandy obsahujúce čelo, o ktoré sa môžete v prípade sedenia počas dňa pohodlne oprieť. Navyše, pod váľandou nájdete aj praktický úložný priestor, ktorý určite padne vhod.

Objavte nadčasové konferenčné stolíky

K pohovkám prirodzenie patria konferenčné stolíky. Pri ich výbere je potrebné zladiť odtieň materiálu s farbou pohovky alebo medzi týmito dvomi prvkami interiéru vytvoriť zaujímavý kontrast. Okrem klasických konferenčných stolíkov si dnes môžete vybrať aj nadčasové kúsky, ktoré ohúria nielen svojim dizajnom, ale aj praktickosťou. Niektoré z nich totiž majú pohyblivé časti, ktoré je možné vysunúť , a tým rozšíriť plochu na položenie občerstvenia.

 

Zariaďte aj malý byt prakticky a štýlovo. Nájdite aj vy moderný nábytok na sconto.sk, z ktorého si určite vyberiete to najvhodnejšie riešenie nábytku pre vaše bývanie.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.