Nestihli ste povianočné výpredaje? Matrace sú v akcii stále!

title_clanek01501

Aj keď sa už väčšina obchodníkov vrátila k bežným cenám, kvalitný matrac si stále môžete kúpiť s výraznými zľavami.

Kvalitné matrace sú zárukou zdravého spánku a hoci by sa na kvalite nemalo šetriť, s plnou peňaženkou sa predsa len zaspáva lepšie. Ak ste prešvihli novoročné výpredaje, ešte stále si môžete zaobstarať nové vybavenie do spálne a ušetriť pri tom viac ako 50%.

Chcete k matracu ešte jeden, alebo radšej vankúš?

Najobľúbenejšou zľavovou akciou je jednoznačne 1 + 1 zadarmo, pri ktorej si vyberiete matrac a druhý dostanete ako darček. Za ušetrené peniaze si potom môžete kúpiť napríklad zdravotný vankúš, aby sa vaša chrbtica mala naozaj ako v bavlnke.

 

Nový vankúš ale môžete získať aj zadarmo, keď si zaobstaráte matrac Fénix. Síce sa naň nevzťahuje akcia 1 + 1 zadarmo, ale ušetríte ešte viac! Je zlacnený o viac ako polovicu a vankúš Aron z lenivej peny dostanete ako bonus.

Okrem nízkej ceny je matrac unikátny tiež systémom 4 tuhostí. Keď ho otočíte alebo prevrátite, môžete vyskúšať, aký stupeň tvrdosti vám najviac vyhovuje.

Kúpte si celú spálňu za polovicu

Ak si chcete zaobstarať nové matrace, ale vyhovuje vám väčšia tuhosť ako manželke, pozrite sa na partnerské matrace. Sú obojstranné, takže si každý zvolí tuhosť podľa seba a model Riviera Plus je teraz zlacnený o 50%. Matrac pre oboch tak kúpite za jednu cenu.

Využite aj zľavy na rošty, vankúše a ďalších pomocníkov pre zdravý spánok. Zo širokej ponuky si určite vyberiete.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.