Túžite po wellnesse vo vlastnej vírivke? Jacuzzi si jednoducho zamilujete

Vírivé vane Abixon

Ste unavení po práci, bolí vás chrbtica či celé telo, alebo len tak potrebujete „vypnúť“? V dnešnej uponáhľanej dobe je dôležitý pravidelný a kvalitný fyzický i psychický odpočinok. Príjemným spôsobom je relax vo vírivej vani či inak jacuzzi. Ide vlastne o tisícky rokov známu liečbu vodou, teda hydroterapiu, ktorá sa s obľubou používa na regeneráciu tela a duše. Súčasné moderné vírivky vám dožičia užívať si účinky vírivého kúpeľa a celoročne môžete vo vlastnom pohodlí domova prežívať jedinečné zážitky. Chce to len jedno – vedieť si správne vybrať.

Vyberte si správnu vírivú vaňu na mieru

Ponuka víriviek na trhu je široká a každý predajca tvrdí, že práve jeho vírivka je tá najlepšia. Ako sa v tom teda zorientovať? Zamyslite sa nad tým, na čo chcete vírivú vaňu používať. A tiež ako často. Žiadnemu masážnemu systému totiž nesvedčí, ak je používaný raz za niekoľko týždňov alebo mesiacov. Podľa spôsobu použitia potom zvoľte  systém alebo kombináciu systémov a doplnkovú výbavu. Informujte sa, aké konkrétne funkcie daný systém ponúka a v akom rozsahu sa dá regulovať.

Vírivky sa líšia nielen kapacitou, ale aj vlastnosťami a doplnkovým príslušenstvom. Každá štandardne vybavená vírivá vaňa musí obsahovať masážne trysky a ovládanie. Nezabudnite si vybrať takého výrobcu víriviek, ktorý kladie vysoký dôraz na kvalitu. „Dôležitá je tiež kvalita vírivky, jej servisovateľnosť a zázemie výrobcu aj predajcu,“ uvádza Vladimír Winter, konateľ spoločnosti ALBIXON, ktorá už viac ako 25 rokov vyrába vírivé vane, bazény a vykonáva aj ich zastrešovanie. U nich nájdete komplexné riešenia, kvalitný a profesionálny servis pre váš dom, terasu a záhradu, pokiaľ ide o vírivky, bazény a bazénové príslušenstvo. Všetky ich vírivé vane sa podrobujú najprísnejším testom, sú certifikované a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky kvality.

Kvalitná hydromasáž vo dvojici či s priateľmi

Pri výbere vírivej vane je dôležité, aby poskytovala masáž celého tela, presne vám na mieru. V prípade zdravotných ťažkostí napríklad siahnite po vani s aspoň jedným ležadlom, ktoré zahŕňa komplexnú masáž krčnej chrbtice, medzilopatkových a bedrových stavcov a masáž nôh. Ostatné sedadlá môžu poskytovať jednoduchú uvoľňovaciu masáž. Pri relaxačnej masáži zohľadnite najmä to, aké ďalšie doplnky vaňa má. Či má trysky rôzneho druhu od najsilnejších až po najjemnejšie, či má vaňa perličkovú masáž, vodopád, LED osvetlenie, aromaterapiu, prípadne obsahuje aj ďalšie doplnky.

Vo vírivke sa odporúča voda teploty 36 °C – 37 °C, ktorá býva doplnená masážou tela a chodidiel. Podporuje tak krvný obeh a telo sa dostáva do stavu úplnej relaxácie. Stačí 15 minút intenzívnej hydromasáže vo vírivke a obsah kyslíka vo vašej krvi sa zvýši zhruba o desať percent. Navyše, vo vírivke môžete stráviť romantické chvíle s partnerom či partnerkou alebo ju môžete využiť s priateľmi na dokonalý relax.

Moderná vírivá vaňa ABIXON

Kráľovský luxus podľa vašich predstáv

Túžite si užiť riadny luxus vo vani, nech vám aj susedia závidia? Luxusné vírivky obsahujú napríklad sady trysiek, špeciálne zameraných na uvoľnujúcu masáž dolných končatín, vrátane masáže chodidiel. Osvetlenie vo vírivke navodzuje skutočný pocit oddychu a relaxu. Vďaka výsuvnej LCD obrazovke a DVD prehrávaču môžete sledovať obľúbený film alebo záznam športového stretnutia. Alebo si môžete hudbu prehrať z BT či MP3 prehrávača, či využiť i tzv. blower funkciu, ktorá rozšíri kúpeľ o milióny mikrobubliniek, obohatených o aromatické asencie. Tieto luxusné vymoženosti ešte viac umocnia pôžitok z vírivého kúpeľa. Niektoré vane majú špeciálne navrhnutý priestor na umiestnenie fliaš, a tak si môžete pohodu vychutnať s pohárom obľúbeného nápoja v ruke. Ak chcete povýšiť váš kúpeľ na kráľovskú záležitosť a držať si telo i dušu ako v bavlnke, nezabudnite, že pobyt v horúcej vode neslúži len ako očistný proces. Kúpeľ vo vírivej vani je tým správnym relaxom, ktorý vás opäť postaví na nohy!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.