Domáca vinotéka

http://www.aliexpress.com

Máte doma veľkú kolekciu vína a neviete ako ho čo najlepšie uskladniť? Najrozumnejším riešením je vinotéka.

Na trhu je množstvo kvalitných klasických a moderných stojanov na víno, rôzneho dizajnu, vyrobených z dreva alebo kovu. Každý stojan má svoju výhodu a mal by sa hodiť do Vášho interiéru.

Drevené stojany sú všeobecne obľúbené vďaka jednoduchému zloženiu a schopnosti bez problémov udržať značnú váhu. Zvyčajne sa na ich výrobu používa borovicové drevo. Ak ste dosť kreatívny, môžete si stojan na víno premaľovať farbami podľa svojich predstáv. Dostupné sú v určitých tvaroch a veľkostiach.

stojan_2

http://www.uncommongoods.com

Kovové stojany na víno sú k dispozícii v tvaroch a štýloch, v akých sa nedajú nájsť v drevenom prevedení. Tieto stojany sú pevné a odolné, no na druhej strane, ťažšie ako tie drevené. Kovový stojan na víno dodá miestnosti elegantný vzhľad.

Veľkosť stojanu si najľahšie vyberiete v závislosti od počtu fliaš. Pri malom množstve postačí menší stojan, ktorý jednoducho umiestnite napríklad v obývačke, kde bude pôsobiť ako aj dekoračný prvok. Výhodou je možnosť presunutia podľa potreby. Väčšie množstvo fliaš však vyžaduje stabilný stojan a vyhradené miesto.

stojan_3

http://www.lampsplus.com

V súčasnosti sú veľmi atraktívne darčekové stojany na víno určené pre jednu fľašu. Kreatívne nápady Vám vyrazia dych a potešia každého. V širokej ponuke nájdete napríklad stojan tvare motorky, dámskej lodičky, povrazu, bubeníka, bicykla, zvierat a mnoho iných.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.