Oživte si domácnosť kamennou stenou

http://www.realstonesystems.com

Určite ste si v niektorých podnikoch alebo reštauráciách všimli veľmi originálny interiér, v podobe kamennej steny rôzneho farebného prevedenia. Takáto stena však dokonale spestrí celkový vzhľad aj vašej domácnosti.

Výhodou kamennej steny je možnosť uplatniť ju vo všetkých typoch domácností, či už ide o tradičný, moderný alebo minimalistický typ. Je vhodná do obývačky, kuchyne, jedálne, alebo predsiene. Stena pôsobí prirodzene krásne, teplo, dotvára príjemnú a tichú atmosféru. Farba prírodnej kamennej steny má taktiež rozmanitý výber. Ľahko ju prispôsobíte charakteru danej miestnosti. Keď sa už rozhodnete pre tento druh steny, nebudete mať problém zohnať materiál. Existuje množstvo obchodov a špecializovaných predajcov prírodného kameňa. Stačí si len vyhradiť čas a pokojne vyberať, prípadne sa poradiť.

stena_4

http://www.realstone
systems.com

Prírodný kameň je poddajný materiál, čo je jeho ďalšia výhoda. Rozdeľuje sa na starý kameň, ktorý sa vyznačuje svojou pevnosťou a ťažkým nastavením a mladý kameň, ktorý je naopak mäkký a dobre tvarovateľný. A ako sa čistí kamenná stena? Všeobecne sa používa čistá voda a prachovka. Vyhnite sa chemickým a kyslým čistiacim prostriedkom, ktoré by kameň mohli trvalo poškodiť.

Interiér každej domácnosti s kamennou stenou bude vyzerať úžasne aj originálne. Môžu obklopovať krb, vyniknú na nich police na knihy či iné dekoratívne predmety. Navyše správnym osvetlením znásobíte hrejivú atmosféru.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.