Samozavlažovacie kvetináče Lechuza

kvetinace-cubico-lechuza-3

Predstavujeme Vám samozavlažovacie kvetináče značky Lechuza. Na prvý pohľad zaujmú kvalitným vyhotovením a moderným dizajnom.  To najzaujímavejšie však skrývajú vo vnútri:

Na rozdiel od bežných kvetináčov, kvetináče Lechuza stačí polievať len raz za 3-12 týždňov. Interval zálievky závisí od veľkosti kvetináča, typu rastliny  a konkrétneho stanovišťa. Pre rastliny všetkých veľkostí, do interiéru aj exteriéru. balconera50-lechuza-kvety

Sadenie do kvetináča zn. Lechuza má svoje špecifiká. Rastlina sa sadí vždy nad Lechuza substrát a oddelené dno kvetináča tvoriace  zásobník vody. Vlhkosť je vedená zo zásobníka cez tento špeciálny substrát až ku koreňovému balu rastliny, ktorá si podľa svojich potrieb sama určí množstvo odobratej vlahy. O stave vody v zásobníku informuje hladinomer. Substrát a všetky komponenty samozavlažovacieho systému sú súčasťou balenia.

lechuza-cottage-300x138Vyberte si zo širokej ponuky kolekcie Lechuza Premium s vysokolesklým, alebo metalickým lakovaným povrchom, prípadne z rady Lechuza Trend –  matný povrch Color alebo ratanový povrch Cottage. Vďaka špičkovej technológii vyhotovenia vás budú tešiť mnoho rokov. Takisto aj vaše rastliny.

Viac informácii nájdete na našej stránke www.inteligentne-kvetinace.sk

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.