Sedacie vaky vo firmách

sedacie vaky pre goole

S rastúcim záujmom firiem, ktorých zamestnanci pracujú pred počítačom 8 a viac hodín, rastie aj záujem o pohodlné a ergonomické sedacie vaky. Nedávne štúdie ukázali, že netradičný nábytok pomáha zlepšiť firemnú morálku a zvyšuje kreativitu zamestnancov. To je dôvod, prečo v súčasnosti vymieňajú firmy klasické stoličky za sedacie vaky a iné, netypické doplnky.

Prvé vaky boli plnené fazuľami, dnešné vaky sú už vyplnené polystyrénovými guličkami, ktoré sú jemnejšie a prispôsobia sa krivkám ľudského tela.  Vaky sa vyrábajú z rôznych materiálov, veľkostí, farieb alebo objemu. Ich prispôsobivosť a pohodlnosť z nich robí ideálny nábytok pre kancelárske priestory.

Sedací vak

Sedacie vaky s logom

Mnoho spoločností, ktorých zamestnanci pracujú s notebookmi už vymieňajú stoličky a kreslá za sedacie vaky tvaru stoličky alebo iné vaky. Apple je jedna z firiem, ktorá už má bežne vo svojich kanceláriách sedacie vaky namiesto stoličiek. Vo firme sa traduje, že iPad bol vymyslený počas oddychu sedacom vankúši. Apple samozrejme nie je jediná spoločnosť, ktorá vymenila stoličky za sedacie vaky. Veľa malých a veľkých firiem kúpilo do svojich kancelárií sedacie vaky naplnené polystyrénovými guličkami. Cenou aj úžitkom predčili a niekde úplne nahradili stoličky a kreslá. Sedací vak síce nenahradí skriňu či stôl, v pohodlí a zdravom sedení je však neporaziteľný.

sedací vak s logom

sedacie vaky pre firmy

Sedací vak má širokú škálu výhod a funkcií, ktorými poskytne vašim zamestnancom komfort. Taktiež mení image vašich kancelárií na moderné, kreatívne a otvorené pracovisko. Inšpirujte sa firmami ako Google, Apple či Coca Cola. Na Slovensku nájdete vaky vo firmách ako Esset, Martinus, zaraGuza a mnoho ďalších.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.