Úložné boxy

http://www.johnlewis.com

Potrebujete urobiť poriadok, využiť priestor a chcete mať veci prehľadne uschované? Najlepším riešením sú moderné úložné boxy.

Trh ponúka naozaj rozličné tvary i veľkosti od najmenších po najväčšie. Rozhodnúť sa môžete pre boxy kartónové, čalúnené, plastové či ratanové, farebné, s potlačou alebo bez. Využiť sa dajú naozaj vo všetkých oblastiach domova, kancelárie alebo garáže.

Ideálne je ich umiestniť pod nábytok ako je posteľ, komoda alebo pohovka. No tak isto ich jednoducho vložíte do políc, v závislosti od šírky a výšky boxu.

ulozny_box_1

http://www.aliexpress.com

V prípade, že chcete uložiť sezónne alebo športové oblečenie, objemnejšie predmety, zvoľte hlbšie a širšie boxy s vekom, čim zabránite zaprášeniu. Najpoužívanejšie sú kartónové alebo plastikové. Tie môžete umiestniť aj do garáže.

Na menšie veci, ako sú šijacie potreby, fotky, šatky, šperky, použite napríklad ratanové alebo čalúnené, ktoré vytvoria krásnu dekoráciu. Na spoločenské topánky a kabelky sú určené zakryté koše ale aj boxy. Predíde sa tak neželanému zaprášeniu.

Úložné boxy sa dajú efektívne využiť aj v kuchyni. Na jedlo sa však využívajú tie hermetické, ktoré udržia potraviny čerstvé.

ulozny_box_2

http://www.johnlewis.com

Výhodou úložných boxov je aj to, že sa dajú poukladať jeden na druhý, čím ešte viac ušetria miesto. Lepší a jednoduchší prehľad zabezpečí vonkajšie označenie.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.