Viete si vybrať konferenčný stolík?

http://www.wayfair.com

Je nutnou a základnou súčasťou každej obývacej izby. Poslúži na servírovanie drinkov a občerstvenia pre hostí i rodinných príslušníkov.


K dispozícii sú rôzne konferenčné stolíky moderného i klasického štýlu. Vybrať si môžete okrúhle, obdĺžnikové, štvorcové ale aj také, ktoré majú netypický trendy dizajn. Záleží však aj na veľkosti miestnosti. Napríklad obdĺžnikový stôl zaberie priveľa miesta v malej izbe, čo nemusí pôsobiť vkusne. Tiež musí byť dĺžka a výška stolíka prispôsobená veľkosti pohovky.

Podľa toho, v akom štýle je zariadená miestnosť, stolík zvolíte podľa materiálu. Najbežnejšie sa používajú drevené stolíky, vyrobené z tvrdého dreva ako sú orech, čerešňa, dub a javor. Alebo je to mäkšie drevo – borovica. Určite si vyberiete zo širokej palety farebných odtieňov. Lakovanie poskytne dreveným konferenčným stolíkom ochranu a dlhú životnosť.

stolik_b

http://www.thefind.com

Zaujať Vás však mohli i kovové konferenčné stolíky. V takom prípade sa poobzerajte po tých, ktoré sú vyrobené z nerezovej ocele. Sú totiž to pevné a dlho vydržia. Dostupné sú v matnom alebo lesklom prevedení, v kombinácii s drevom alebo sklom.

Veľmi modernou voľbou sú sklenené konferenčné stolíky. I keď je tvrdené sklo podstatne pevnejšie a odolnejšie ako bežné sklo, nie je nevyhnutnosťou. Stolíky s čírim sklom sa hodia do každého interiéru. Tieto stolíky sú samozrejme náročnejšie na údržbu.

Výberu konferenčného stolíka venujte dostatočnú pozornosť, čas a prieskum. Kamenné ale i internetové obchody ponúkajú pestrú ponuku, v ktorej určite nájdete ten pravý konferenčný stolík pre Vás.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.