Trendy v záhradnom nábytku

Záhradný set hlavný

Sortiment záhradného nábytku a doplnkov u našich predajcov sa každým dňom rozrastá o množstvo atypických doplnkov,  moderných záhradných domčekov a altánkov. V tomto článku sa budeme venovať módnym trendom v záhradách a v záhradnom nábytku. 

Nemalé miesto na trhu zaberá , a čoraz väčšej popularite sa teší záhradný nábytok z masívu.  Je to ovplyvnené tým, že sa do slovenskej prírody dobre hodí, nemá problém zvládať neduhy nášho počasia a je veľmi jednoduchý na údržbu.

Každý šikovný záhradkár si môže tento záhradný nábytok jednoducho udržovať v dobrej kondícii a aj po mnohých rokoch môže stále vyzerať ako nový. Lídrom slovenského trhu v predaji záhradného nábytku z masívneho dreva je poľský výrobca Drewmax, ktorý ponúka najlepšie ceny na trhu vysokú kvalitu dreva a tiež pekný moderný dizajn.

Ďalšou správou je, že ratanový záhradný nábytok čoraz viac vychádza z módy a začína ho nahradzovať podobný nábytok z bambusovej trávy a tiež z umelého ratanu kvôli vyššej kvalite materiálu a odolnosti voči poveternostným podmienkam. Obľúbenosť ratanového nábytku klesla už v minulých rokoch, ale importéri ratanu tvrdia, že v žiadnom z rokov doposiaľ  nezaznamenali taký výrazný prepad predaja ratanového záhradného nábytku ako zatiaľ v tomto.

Záhradný-set-1Nemalé miesto na trhu zo záhradným nábytkom zaberá tiež, kovový záhradný nábytok. Slovenský výrobcovia a dovozcovia majú v ponuke nespočetné množstvo typov a prevedení kovového záhradného nábytku. Kovový nábytok má dlhú životnosť a väčšinou je veľmi jednoducho prispôsobiteľný pre skladovanie v zimných mesiacoch, tak aby zaberal čo najmenej miesta a dizajnéri určite nezaostávajú ani v módnych trendoch tohoto nábytku. V súčasnej dobe je módny klasický štýl kovového nábytku.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.