Čo s malou kuchyňou?

mala_kuchyna_ikea

Väčšie neznamená automaticky lepšie keď sa jedná o zariadenie kuchyne. Malá ale účelovo zariadená kuchyňa funguje mnohokrát efektívnejšie ako veľká. Pomôcť si môžete s niektorými trikmi.

Na trhu nájdete množstvo menších zariadení, ktoré fungujú rovnako spoľahlivo ako klasické väčšie zariadenia. K dispozícii sú štíhlejšie drezy, nástenné kohútiky, ktoré ušetria miesto. Taktiež nie je dôvod nazdávať sa, že budete mať problém s pečením alebo varením. Do každej kuchyne sa nájde vhodná rúra. Ďalšou výhodou je, že chladničky sú kombinované s mrazničkami, stačí jej nájsť už len to správne miesto. Najlepšie po ruke a aby nezavadzala. Použiť sa môžu pohyblivé police namiesto závesných skriniek. Potraviny skladujte vo vysokých, úzkych skriniach. Na chrbát špajzových dverí môžete upevniť koreničky a do zadnej časti skrine uložte napríklad múku, cukor a iné potraviny.

mala_okruhla_kuchyna

http://www.compact-concepts.com

Kuchynský riad a poháre majte uložené v otvorených policiach, kde sú ľahko prístupné. Nezabudnite, že aj profesionálny kuchár si vystačí s malým priestorom na to, aby uvaril kvalitné a chutné jedlo. Majte všetky kuchynské spotrebiče a ďalšie náležitosti inteligentne usporiadané a po ruke.

Základom je, aby ste sa vo svojej malej kuchyni cítili dobre a mali ste chuť variť pre vašu rodinu a priateľov.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.