Moderné šatníkové dvere

Picture 170

Šatník je neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Je v ňom prehľadne usporiadané oblečenie, doplnky, šperky, knihy. Denne ho využívame, preto by mal mať jednoduché a spoľahlivé dvere.

Najčastejšie sú zhotovené z rôznych materiálov ako drevo, sklo, zrkadlo, plexisklo, bambus a ratan.
Na trhu nájdeme rôzne typy moderných dverí, z ktorých si zaručene vyberiete.

1. Moderné Bi fold (posuvné, skladacie) dvere – typické skladacie dvere majú dva panely (ale môže ich byť viac) spojené po bokoch pántmi a pripojené k valcu v hornej a dolnej časti. Niekedy sa označujú ako harmonika kvôli skladaciemu pohybu. Tieto panely skladacích dverí môžu byť zdobené podľa predstáv zákazníka. Umožnia vám otvoriť celú stenu vášho domova. Zložia sa na jednu stanu, čím získate množstvo miesta a svetla po celý rok.

zrkadlove_dvere

http://www.mirrordoors.co.uk

2. Zrkadlové dvere – môžu opticky zväčšiť malú miestnosť. Na trhu sú k dispozícii vo veľkej škále rozmerov, veľkostí a farieb. V ponuke je skosené, nepriesvitné, matné sklo ako aj mliečne alebo farebné panely.

3. Posuvné dvere – môžu sa posúvať do obidvoch strán alebo do jednej, sú praktické a moderné. Nesprávny používaním však môžu dvere padať von alebo dovnútra šatníka, ak vyjdú z koľajnice.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.