Deliaca stena do vašej domácnosti

http://www.overstock.com

Praktický a zároveň dekoračný prvok sa používa na rozdelenie obytného priestoru.

Podľa individuálnych potrieb ju môžete využiť napríklad v podkrovnom byte, kde potrebujete rozdeliť miestnosť na obývačku a spálňu, alebo obývačku a kuchyňu. Použiť sa však dá aj v detskej izbe a v akejkoľvek veľkej miestnosti, pretože pomôže takúto miestnosť opticky zmenšiť a zútulniť.

stena_b

http://www.wayfair.co.uk

Veľa ľudí deliacu stenu používa aj kvôli dotvoreniu celkového vzhľadu miestnosti. Dostupné sú totiž to v rôznych veľkostiach (prevedenie menšie alebo až po strop), originálnych tvaroch, ozdobené pestrými vzormi, rozmanitými farbami a vybrať si je možné z materiálu ako je drevo, koža, kov, papier či plast. Niektoré steny majú na sebe upevnené aj šikovné zrkadlá.

Skvelou výhodou týchto stien je aj možnosť úložného priestoru pre knihy, doplnky, bižutériu aj fotografie. Deliace steny majú špecifický štýl a dizajn aj podľa toho, po ktorej krajine alebo regióne sú pomenované.

stena_c

http://www.architonic.com

Deliaca stena sa dá jednoduchým spôsobom skladať, môže visieť, voľne stáť ale vie byť aj pevne vstavaná. Všetko záleží od rozmerov miestnosti a účelu využitia tejto steny. Tento pútavý doplnok každopádne spestrí interiér vašej domácnosti.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.