Doprajte predsieni nový vzhľad

http://www.wayfair.com

Posledné čo chcete po vstupe do vašej predsiene, je vyvolať zlý dojem u návštevníkov. Ak vás preto unavuje jednotvárny vzhľad vstupného priestoru, je načase to zmeniť a dodať mu sviežu i zaujímavú úpravu!

Začnite novým náterom stien. Jej odtieň samozrejme závisí od individuálneho vkusu. Voliť by ste mali neutrálne, svetlé farby, ktoré priestor zosvetlia. Béžovou, bielou, žltou alebo oranžovou farbou nič nepokazíte. Odvážnejší môžu siahnuť po príjemnej zelenej ba dokonca i červenej variante. Skvelým spestrením tiež budú vzorované tapety v určitej časti steny. Upútajú pozornosť aj oživia interiér. Tak isto ako aj drevený obklad. Mnoho inšpirácii nájdete na internete. Správnou kombináciou tak dosiahnete požadovaný výsledok.

predsien_1

http://www.lampsplus.com

Ďalej sa zamerajte na nábytok. Môžete voliť starožitné ako aj moderné kúsky. Taký odkladací alebo telefónny stolík s malou lampičkou skutočne vynikne na chodbe. Pohodlná čalúnená stolička vám naopak poskytne príjemný odpočinok a jednoduchšie obúvanie. Nesmiete tiež zabudnúť na nábytok určený pre zavesenie kabátov. Vešiakových zostáv je k dispozícii neúrekom. Stačí si len vybrať ten správny pre váš interiér. Dôležitou súčasťou predsiene je zrkadlo. Priestor opticky zväčší, zvýši viditeľnosť i jas. A sú veľmi praktické pri poslednej kontrole pred odchodom z domácnosti.

Do predsiene zapadnú aj zarámované fotografie členov rodiny. Farebné i čiernobiele. Ak ste fanúšikom starožitných obrazov, neváhajte ich zavesiť na stenu tiež. Celkový priestor bude pôsobiť príjemne a vľúdne. Rovnako podstatná je aj podlaha. Spestrite ju farebným vzorovaným kobercom, dobrej kvality.

predsien_2

http://www.lampsplus.com

Nakoniec sa zamerajte na osvetlenie. Zohráva totiž to veľkú úlohu. Stropné, nástenné, stolné svietidlá, všetky zvýraznia krásu predsiene. Podľa výberu je možnosť svetlo tlmiť aj ho rozjasniť. Maličkosťami,ako sú kvety vo váze či sviečky pri zrkadle, dotvoríte teplé a atraktívne miesto vo vašej domácnosti.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.