Doprajte si vašu kuchyňu snov

kuchyne-na-mieru-luxdan.sk

Kuchyňa je v mnohých slovenských domácnostiach centrom diania. Okrem prípravy jedál sa v nej odohrávajú aj každodenné debaty členov rodiny pri šálke kávy, spoločných raňajkách, obedoch či večerách. Aj preto by ste si mali dopriať zariadiť ju tak, aby vám v nej nič nechýbalo a jednotlivý nábytok vytvoril dokonalú súhru, ktorá priestor kuchyne výrazne zútulní. Stavte na moderné kuchyne na mieru aj vy.

Vstavaná kuchyňa ako jeden celok

Najväčšou výhodou kuchýň na mieru je možnosť vytvoriť si takú zostavu kuchynskej linky, po akej túžite. Navyše, pri prerábaní starej kuchyne nebudú nutné výraznejšie stavebné úpravy, pretože umiestnenie drezu a jednotlivých spotrebičov dokážete prispôsobiť súčasnej polohe rozvodov. Odpadnú vám tak starosti s búraním a rovnako tak aj ušetríte financie, ktoré by ste inak museli vynaložiť na stavebné práce. Všetky spotrebiče do novej kuchyne môžete kúpite priamo v kuchynskom štúdiu, kde vám ich rovno zabudujú do navrhnutej kuchynskej linky. Vstavané kuchyne tak nebudú obsahovať žiadne rušivé elementy a všetky spotrebiče vytvoria spolu s nábytkom jeden naozaj atraktívny celok.

Pracovné dosky do kuchyne ponúkajú mnohé variácie

Jednou z najdôležitejších súčastí kuchynskej linky je jej pracovná plocha. Pracovné dosky do kuchyne ponúkajú viacero možností materiálov a ich farieb. Od lacnejších verzií, akými sú laminátové dosky či klasické drevo, až po odolné, no o niečo finančne náročnejšie prevedenia pracovných dosiek vyrobených z umelého kameňa, žuly, mramoru či dokonca z nerezu. Tieto materiálu sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou voči poškodeniu, preto sa nemusíte báť na takejto doske napríklad aj krájať nožom. Ich veľkou výhodou je aj výborná údržba, keďže neobsahujú žiadne póry, v ktorých by sa mohli množiť mikroorganizmy. Pri výbere farby pracovnej dosky do kuchyne sa nebojte experimentovať. Pokojne si vyberte zaujímavý kontrastný odtieň, ktorý miestnosť výrazne rozžiari.

 

Aj vy hľadáte svoju novú vstavanú kuchyňu na mieru? Navštívte Luxdan – kuchynské štúdio v Bratislave a nechajte si poradiť od šikovných kuchynských dizajnérov. Spoločne s vami vytvoria novú kuchyňu snov, v ktorej budete s radosťou tráviť čas pri príprave najrôznejších pochúťok pre vašich blízkych.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.