Dômyselné kovové poštové schránky

postove-schranky-azeta.sk

Aj keď v súčasnosti dominuje posielanie pošty elektronickou formou, nikto z nás sa nezaobíde ani bez pošty klasickej. Listy z bánk, úradov a iných inštitúcií si stále nachádzame v našich poštových schránkach. Zabudujte si aj vy do svojho plota dômyselnú poštovú schránku, ktorá vám ponúka vysokú odolnosť, praktickú inštaláciu a atraktívny dizajn.

Stavte na kvalitu materiálov

Ak ste sa rozhodli pre bežnú plechovú schránku, po niekoľkých rokoch ju zrejme budete nútený opäť vymeniť. Materiál totiž nepatrí medzi tie najodolnejšie a keďže je často vystavovaný vlhkosti a dažďu, je len otázkou času, kedy sa ňom objaví hrdza. Poštové schránky z nehrdzavejúcej ocele však vydržia toľko, čo váš plot. Odolný materiál totiž nepodlieha zmenám, ktoré by ho znehodnocovali. Celé telo schránky je navyše ukryté v betónovom múriku, preto na plote nebude vytvárať žiaden rušivý element.

Poštová schránka pre súčasné prevedenia plotov

Kovovýroba od spoločnosti Azeta vám ponúka dva typy poštových schránok. Oba sa vyznačujú moderným vzhľadom, ktorý dokonale zapadne do plotov v súčasných architektonických prevedeniach. Poštová schránka S-20 je jednoduchou schránkou s pevnou konštrukciou a dostatočne veľkou klapkou a dvierkami na bezproblémovú manipuláciu aj s obálkami vačšími ako veľkosti A4, otvor je veľký 340×40 mm. Klapka je spolu s dvierkami opatrená lemom, ktorý zabraňuje prenikaniu vody do priestoru schránky. Ten je ukrytý v plote namiesto jednej betónovej tvárnice a viditeľná je len časť na vhadzovanie a vyberanie pošty.

Obojstranná schránka

Zaujímavou a veľmi praktickou poštovou schránkou je schránka typu S-23-D. Jej konštrukcia zabezpečuje prístup k jej obsahu z oboch strán plota, vďaka čomu pri vyberaní pošty nemusíte vychádzať na ulicu. Schránka je opäť súčasťou múru ako náhrada jednej betónovej tvárnice, pričom z cesty je viditeľná len klapka na vhadzovanie zásielok a zo strany záhrady či dvora dvierka na kľúč, z ktorých si poštu môžete vybrať.

Stavte aj vy na atraktívnu a praktickú poštovú schránku vyrobenú z odolného kovu. Viac informácií o nich a mnohých iných kovových výrobkoch nájdete na stránke azeta.sk.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.