Francúzsky štýl v domácnosti

francuzsky_stôl

Ak chcete zmenu vo Vašej domácnosti, vyskúšajte Francúzsky nábytok. Vyznačuje sa rozličnými štýlmi a spája v sebe prepracovanú krásu, pohodlie a praktickosť.

Ak ste s ním už ale oboznámení, tak viete, že je možné ho prispôsobiť každej domácnosti, stačí zmeniť len trochu interiér. Nábytok je vyrobený z dreva ako dub, orech a buk.

Vlastniť francúzsky nábytok v spálni, znamená symbol luxusu. Nábytok dýcha krásou ale aj jemnosťou. Vyznačuje sa typickými farbami ako sú zlatá, krémová, biela, slonovinová a čierna. Môžete ho kombinovať s masívnou skriňou, robustnou posteľou, na ktorú však musíte vytvoriť priestor. Typická je aj elegantná pohovka ozdobená vzormi a zakončená tučným čalúnením.

francuzska_postel

http://french-furniture.freres-allot.com/lit-crosse-rpze-14-1-223.html

Tento nábytok je možné využiť aj v jedálni. Váš interiér zlepší francúzsky jedálenský stôl. Spravidla má navrhnuté osobitné rysy a farby. Samozrejme môžete zvoliť klasický dizajn, čím získate rustikálny pocit.

Keďže štýlov je viac, v závislosti od francúzskych provincií, uistite sa, aký je najvhodnejší pre Vás . Každopádne je to skvelý spôsob, ako vyzdobiť Váš domov a dodať mu elegantný a netradičný vzhľad.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.