Detské vysoké stoličky

vysoka_detska_stolicka_1

Ako dieťa rastie a vie už samo ako tak sedieť, rodičia sa musia rozhodnúť, akú vysokú stoličku mu zaobstarať. Dieťa tak potom komfortne nachováte pri jedálenskom stole spolu s Vami.

Na trhu nájdete vysoké stoličky vyrobené z plastu, kovu alebo dreva. Je dôležité, pre ktorý materiál sa rodičia rozhodnú, pretože každý má svoje výhody i nevýhody.
Z bezpečnostných dôvodov, detská vysoká stolička musí mať stabilnú a širokú základňu vybavenú bezpečnostným pásom, vrátane medzinožného popruhu aby sa dieťa neskĺzlo. Cena závisí od bonusov, štýlu a funkcií, ktoré stolička ponúka.

Pri kúpe venujte pozornosť veľkosti a Vašich priestorových možností.
Niektoré detské vysoké stoličky nemajú zásobníky – zatlačíte ich len k stolu.
Ďalšie stoličky majú vyberateľné zásobníky, ktoré sa dajú jednoducho zapínať a vypínať. Najvhodnejšou je však stolička s podnosom, ktorý sa ľahko oddelí a umyje či už v drese alebo v umývačke riadu.

vysoka_detska_stolicka_2

http://www.westcoastkids.ca

Typy detských vysokých stoličiek:

Drevené stoličky: Výhodou je robustnosť, ktorá táto stolička ponúka tomu, kto ju používa. Má silnejší základ a rôznorodý dizajn, čím robí tieto stoličky krásnymi a zaujímavými. Nevýhodou týchto stoličiek je to, že sa nedajú zložiť a sú ťažšie. Údržba týchto stoličiek je náročnejšia ako u plastových.

Kovové stoličky: Tieto stoličky sa zvyčajne dajú zložiť. Hodia sa aj do menších príbytkov. Jednoducho sa čistia

Plastové stoličky: Sú najpoužívanejšie v domácnostiach pre svoju ľahšiu váhu, skladnosť a prepravu. Disponujú viacerými funkciami než drevené stoličky. Rozličnými úpravami si prispôsobíte výšku, odpruženie, sklopný uhol. Povrch základne je ľahko a rýchlo umývateľný.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.