Mobilný krb v truhlici

truhla-hlavni

Vynaliezavosť výrobcov niekedy nemá hranice. No uznajte sami, koho by to napadlo, že niekto vynájde truhlu, v ktorej namiesto pirátskeho pokladu alebo hromady hračiek nájdete krb.

Taliansky výrobca Atria uvádza v poslednej dobe na trh jednu originalitu za druhou. Vo vnútri tejto truhly sa nachádzajú takzvané sloty, z ktorých vychádzajú hrejivé plamene. Aby bol dosiahnutý maximálny vizuálny efekt týchto plameňov, je zo spodnej časti dvierok umiestnené zrkadlo, ktoré tieto plamene odráža a najmä v noci vytvárajú zaujímavé obrazce.

Táto čarovná truhla sa najlepšie bude vynímať v menších bytoch ale ocenia ju aj zákazníci, ktorý radi cestujú. Najväčšou výhodou je absolútna mobilita a jednoduché použitie, pretože truhlu stačí zavrieť, preniesť, otvoriť, zapnúť a už sa môžete ohrievať.

Stôl a krb v jednom

S nástupom moderných technológií a predovšetkým bio-etanolu, môžu výrobcovia krbov používať stále rafinovanejšie techniky pre výrobu svojich výrobkov. Konkrétne vďaka zmieňovanému bio-etanolu, sú dokonca schopní krby integrovať do akéhokoľvek nábytku.

Nemecká spoločnosť Berlin Rodeo vyrobila moderný konferenčný stolík, do ktorého umiestnila krb. Táto zostava pôsobí ako malé ohnisko. Je to pomerne zvláštna kombinácia, ale na druhej strane popíjať kávu pri príjemnom hrejivom plamienku môže byť veľmi príjemné a pôsobí to luxusným dojmom.

Zákazníci si môžu vybrať s pomedzi niekoľkých druhov prevedenia, ako napríklad: lesklý stolík, matný, z borovice, orechu alebo Wenge. Čo sa týka tvaru, tu je výber omnoho menší, respektíve žiadny. Výrobca totiž ponúka len ten, ktorý vidíte na fotografiách.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.