Nahraďte starý nábytok v spálni za prútený

http://www.americanrattan.com

Ak sa vám žiada zmena čo sa nábytku vo vašej spálni týka, porozmýšľajte nad prúteným nábytkom. Tento nábytok dodá izbe vidiecky, pokojný vzhľad a vy nebudete mať pocit uponáhľaného mestského života.

Prezreli ste už množstvo katalógov a internetových stránok, no stále sa neviete rozhodnúť pre najvhodnejšiu zmenu nábytku? Skvelou voľbou bude prútený nábytok, ideálny kvôli odolnosti aj peknému vzhľadu. Na jeho výrobu sa používa ratanové rákosie, preto sa označuje aj za ratanový nábytok.

pruteny_kufor

http://www.americanrattan.com

Vaša spáleň bude s týmto nábytkom vyzerať výnimočne a netradične zároveň. Rovnako oceníte jeho ľahkosť a tým aj jednoduché premiestňovanie podľa potreby. Vďaka prírodnej farbe zapadne do hocijakého interiéru a v porovnaní s moderným alebo starožitným nábytkom, nie je prehnane drahý. Kúpiť sa však oplatí kvalitné kúsky, ktoré sa nezačnú rozpadávať po krátkej dobe. Prípadná oprava je nenáročná, no obráťte sa na profesionálneho opravcu. Údržba prúteného nábytku vám nezaberie veľa času a je naozaj nenáročná. Pravidelným čistením (prachovkou, vysávačom, vlhkou handričkou) sa docieli lesk a pekný nový výzor.

ratanovy_nabytok_2

http://kozykingdom.com

Prúteným nábytkom si môžete zariadiť celú spáleň. Manželské postele sú pohodlné, príjemné, silné aj mohutné. Preto nie je dôvod na obavy. Ich súčasťou môžu byť nočné stolíky, na ktoré sa dajú klasicky postaviť menšie nočné lampy. Tieto stolíky môžu aj nemusia obsahovať zásuvky. Na konci postele perfektne vynikne prútený kufor, slúžiaci ako odkladací priestor pre rôzne prikrývky aj vankúše. TV stolík v kombinácii s drevom alebo sklom, udrží televízor a doplnený môže byť o prútené zásuvky, malé košíky či skrinky vhodné pre TV príslušenstvo. Do určitej časti vašej spálne (najlepšie voľný roh) umiestnite praktický stolík so stoličkami. Pútavý bude tiež prútený toaletný stolík so zrkadlom, elegantná komoda a samozrejme nesmie chýbať skriňa, ktorá bude perfektne dopĺňať manželskú posteľ. Pre dokonalý relax si naopak zaobstarajte prútené, trendové hojdacie kreslo.

Po zadovážení prúteného nábytku, si ho udržujte v čistote a suchu aby vám vydržal niekoľko rokov.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.