Obdivuhodný sklenený pult od Vetrazzo

http://www.vetrazzo.com

Ak túžite po skvelej zmene nielen v domácnosti, určite sa bližšie pozrite na originálne a zároveň nádherné pracovné pulty od spoločnosti Vetrazzo.

Povrch každej vrchnej dosky je vyrobený z kúskov recyklovaného skla (fľaše z vína, piva, sódy, atď.) a tým je aj šetrný k životnému prostrediu. Skladá sa z 85 % skla a z 15 % bieleho cementu. Skutočne široká paleta farieb, ktorá je k dispozícii a neustále sa vyvíja, spraví z tohto pultu stredobod ktorejkoľvek miestnosti. Môžete si samozrejme vybrať farebnú kombináciu, vzor, veľkosť alebo odtieň podľa vlastných požiadaviek, aby tak ideálne zapadla do vášho interiéru.

Tieto sklenené vrchné dosky sa dajú skvel využiť hlavne v kuchyni, potom v kúpeľni, v reštauráciách a baroch, na recepcii alebo vo vonkajších priestoroch.

sklena_doska_2

http://www.vetrazzo.com

Vetrazzo pultové dosky sú dostatočne odolné proti poškodeniu a sú tiež trvanlivé. No napriek tomu, je potrebné dodržiavať potrebnú starostlivosť a údržbu tohto atraktívneho povrchu.

Jedinečná zmes unikátnych farieb sklenených kúskov, spraví z hocijakého pultu, príťažlivý prvok interiéru ako aj exteriéru

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.