Podlahové vankúše veľkých rozmerov

http://www.locanera.it

V každej domácnosti, ako dekoratívny a zároveň praktický doplnok, skvele poslúži veľký podlahový vankúš. A nie jeden! Najlepšie niekoľko kusov.

Môžu sa položiť na podlahu v ktorejkoľvek izbe, čím poskytnú extra pohodlné sedenie. K dispozícii sú samozrejme v rozdielnych veľkostiach, zaujímavých tvaroch, ozdobené pestrými vzormi, aby bez problémov zapadli do interiérov. Široká škála farieb a nápaditých vzorov vám pomôže vybrať ten správny pre váš domov.

Vankúše – veľké i okrasné

Tieto vankúše môžu mať rozmanité tvary – štvorec, obdĺžnik, kruh, hviezda, kvet atď. Tak isto majú aj jasné, pestré farby a dekoratívne vzory. V závislosti od kvality, použitého materiálu a tkanín, veľké vankúše sú buď lacnejšie alebo drahšie.

Vankúše – taburetky

Tradičná taburetka je vlastne guľatý alebo plochý vankúš, určitej výšky. Zhotovená je z rôznych látok (zamat, semiš, koža, vlna…), od ktorých sa potom odvíja aj ich cena. Podobne ako veľké vankúše na podlahu, majú štýlový dizajn, pekný vzor i jasné farby. Taburetky sú obľúbené aj z toho dôvodu, že sú vhodné aj pre ľudí s bolesťami chrbta, sú mimoriadne pohodlné, atraktívne a originálne. Umiestniť sa dajú do obývačky, detskej izby, spálne a v prípade pekného počasia aj na terasu.

podlahovy_vankus

http://www.deckchairstripes.com

Vankúše – štvorce

Považujú sa za najpoužívanejšie podlahové vankúše. Poskytnú komfortné sedenie, v prípade potreby aj ležanie. Štvorcový ale aj mierne obdĺžnikový tvar sa môže vyznačovať určitou výškou. Ale aj nemusí. Zvyčajne sa vyrábajú z kože alebo určitej textílie, ktoré potom ľahko ladia s interiérom a celkovým vzhľadom miestnosti. Svojim atraktívnym vzhľadom spestria napríklad terasu pri bazéne alebo záhradu.

Všetky uvedené podlahové vankúše môžu byť navlečené v poťahu, ktorý sa jednoducho operie alebo ošetrí podľa pokynov výrobcu.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.