Ponuka stolných lámp

90889_osaca3

Každý študent, či malý alebo veľký, strávi u svojho písacieho stola veľký počet hodín. Príprava do školy zaberie dosť času, najmä písanie úloh, príprava zošitov a učebníc na ďalší školský deň alebo čítanie a spracovávanie seminárnych prác, ktorých je za študentské roky požehnane. Preto by mal mať každý študent takú stolnú lampu, ktorá sa mu bude nielen páčiť, ale bude dávať predovšetkým dostatok svetla.

Stolné lampy sa nehodia len pre študentov, svoje uplatnenie nachádzajú v domácnosti i v kanceláriách. Podľa účelu, pre ktorý si stolné lampy a lampičky kupujeme, sa rozdeľujú na interiérové a kancelárske.

Ponuka lámp je bohatá

Čo človek, to iný vkus. Ponuka stolných lámp je široká a reaguje na potreby a dizajnové trendy. Samozrejmosťou je spoľahlivosť a kvalita osvetlenia. Lampa v interiéri sa dá zaobstarať v rámci kompletnej ucelenej rady série. Lampičkou tak môžete doplniť v rovnakom dizajne centrálne alebo nástenné svietidlo či stojacu lampu. Rovnaká séria osvetlenia sa hodí predovšetkým pre svietidlá v priestoroch, kde je obývacia izba spojená s kuchyňou. Zladený dizajn dodá celému interiéru akýsi punc a nepôsobí dojmom “čo dom dal”.

Patríte medzi tých, ktorí si pred spaním radi prečítajú dobrú knihu? Potom na vašom nočnom stolíku nesmie rozhodne chýbať lampička. Dobré svetlo je pri čítaní základ, vaše oči to iste ocenia.

Ak vyberáte stolnú lampu do kancelárie alebo na študentský stôl môžete popustiť svojej fantázii uzdu, bez toho aby ste brali ohľad na interiér miestnosti. V tomto prípade je dôležitý účel – osvetlenie úzkeho priestoru. Stolové lampy do kancelárie sú väčšinou technického charakteru, dizajn tu ustupuje funkčnosti, ktorú zabezpečuje inštalovaný silnejší zdroj. Lampa kvôli usmerovaniu svetla je opatrená manipulatívnymi prvkami a rôznymi kĺbmi, čo je pohodlné pre otáčanie a prácu so svetlom.

Potrebujete lampu k počítaču, na písací stôl, do interiéru alebo ako dizajnový doplnok? Žiadny problém, z ponuky našich moderných svietidiel si vyberie každý, i ten najnáročnejší zákazník.

WWW.LAMPYONLINE:SK

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.