Prebaľovacie pulty

http://www.landofnod.com

V rodinách s malými bábätkami sú prebaľovacie pulty neodmysliteľnou súčasťou. Dostupné sú v rôznych farbách, štýloch i materiálu. Rodičia si môžu vybrať taký, ktorý najlepšie zodpovedá ich potrebám.

Pri kúpe treba dbať na pár dôležitých faktorov:

Výška prebaľovacieho pultu by mala byť ideálna pre oboch rodičov. Nemali by sa príliš ohýbať alebo sa naťahovať. Výmenu plienok tak urobíte rýchlo a pohodlne, bez toho aby trpela vaša chrbtica. Tiež by pult nemal byť veľmi široký alebo príliš úzky. Pri prebaľovaní potrebujete mať miesto aj na plienky, krémiky, cumlíky, fľašky a ostatné potrebné hygienické veci. Väčšina prebaľovacích pultov obsahuje preto praktické zásuvky, poličky aj skrinky pre takého príslušenstvo, ako aj pre oblečenie dieťaťa. Výhodou je, že máte všetko na dosah a nemusíte odbiehať.

prebalovaci_pult_b

http://www.landofnod.com

Je potrebné sa zamerať aj na materiál, z ktorého je pult vyrobený. Musí byť pevný, stabilný, s dlhou životnosťou. A tiež bezpečnosť pultu je dôležitá, keďže dieťa nemôžete nechať bez dozoru ani na chvíľku. Na to sú vhodné bočné zábrany proti vypadnutiu, ktoré sú zvýšené. Ostré rohy i hrany musia byť zaoblené. Prebaľovací pult musí stáť na pevných nohách. Avšak niektoré prebaľovacie pulty stoja na kolieskach s brzdou. Trh ponúka rozličné farebné prevedenie, s detskými motívmi alebo bez nich, ktoré ľahko prispôsobíte interiéru izby.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.