Problém s knihami vyriešený

http://www.westelm.com

V každej domácnosti sa zaručene nájde množstvo kníh, ktoré máte už nejaký ten rok alebo vám práve pribudli do zbierky. Knihy nás sprevádzajú každý deň od detstva a preto by mali mať svoje miesto, kde ich stále nájdeme a budú nám bez dlhého hľadania k dispozícii.

Uložené sú zvyčajne v knižniciach, regáloch alebo skriniach. Niekedy sa však vyskytnú problémy, na ktoré vám ponúkneme pár riešení.

http://slamxhype.com

http://slamxhype.com

Čo robiť, keď vám poklesne regál?
V tomto prípade si zaobstarajte pevné police z masívneho dreva. Takéto drevo je silnejšie a vydrží zaručene dlhšie ako police z drevotriesky.

Máte priveľa kníh a nedostatok miesta na regál?
Na svoju zbierku teda potrebujete väčší priestor ako je napríklad zabudovaná skriňa, niekoľko poschodový regál alebo modernú truhlicu. Knihy tak jednoducho a prehľadne uložíte. Truhlica sa hodí do každej miestnosti a je skvelým moderným doplnkom.

regal_2

http://www.etsy.com

V domácnosti nemáte dostatok miesta pre veľký regál?
Ak máte malú domácnosť a veľkú zbierku kníh, určite sa chcete vyhnúť obrovskej knižnici cez celú stenu. Preto si radšej zaobstarajte malé poličky, ktoré systematicky namontujete po celom byte. Či už v predsieni, kuchyni, atď. Vyhnete sa tak stohom kníh vyskytujúcich sa popri stenách.

Sú vaše knihy stále zaprášené?
Poukladajte ich do policovej skrine so sklenenými dverami, aby ste na ne videli. Knihy sa tak nezaprášia a zachovajú si svoj stav a vôňu.

Zdajú sa vám vaše regály nudné?
Je čas na zmenu! Buďte kreatívny a oživte ich novou farbou, tapetou, látkou alebo nálepkami, presne podľa vašich predstáv.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.