Zrkadlový konferenčný stolík

zrkadlovy_konferencny_stolik

Jedným z najčastejších predmetov nábytku prítomných v našich obývačkách, je bez pochyby konferenčný stolík.

Ak máte radi eleganciu a jedinečnosť, nemali by ste prehliadnúť moderný zrkadlový konferenčný stolík. Tento krásny kus nábytku okorení vašu obývačku a dodá jej odlišnú atmosféru odrážaním farieb ako cez deň tak aj v noci. Na trhu sa tieto stolíky ponúkajú v rozličných tvaroch a veľkostiach, podľa aktuálnych trendov.

Vlastnosti
Pri výbere konferenčného stolíka so zrkadlovým vrchom je potrebné brať do úvahy druh materiálu, tvar a veľkosť, aby sa vám hodil k ostatným bytovým jednotkám v izbe. Na výber máte silné kovové alebo drevené stolíky so sklenou doskou. K dispozícii sú aj ďalšie syntetické materiály ale vzhľadom na dlhšiu životnosť by ste sa mali rozhodnúť pre stolíky, ktoré sú vyrobené z dreva (čerešňa, orech) alebo zo silných kovov (nikel, kované železo). Každý si vyberie zo širokej ponuky tvarov či už sú štvorcové, obdĺžnikové, oválne alebo kruhové. Následným dôležitým faktorom na posúdenie, je typ skla konferenčného stolíka. Jednoznačne by ste sa mali rozhodnúť pre tvrdené sklo, ktoré je viac odolnejšie ako nespracované sklo. Ďalej sa už len musíte rozhodnúť pre typ dizajnu konferenčného stolíka podľa vašich predstáv.

zrkadlovy_konferencny_stolik_2

http://www.wayfair.com

Vzory
Nájsť vhodný konferenčný stolík nie je jednoduché. Preto pred kúpou zoberte do úvahy vzhľad vašej obývacej izby. Vybrať si môžete napríklad drevený stolík so silným podstavcom s vrchom v tvare kávového zrna alebo stolík Lucite s úžasnou prácou na nohách a podklade. Ak by ste však chceli niečo iné a moderné, prijateľnou voľbou je veľký konferenčný stolík so striebornou povrchovou úpravou. Samozrejme si môžete zakúpiť stolík, ktorý má zrkadlový vrch ako aj nohy. Vďaka tomu sa stane originálnym a ústredným bodom vašej obývačky.

Zrkadlové konferenčné stolíky sú ľahko dostupné, veľmi obľúbené, s rôznymi modernými prvkami aj s nastaviteľnou výškou

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.