Relaxačná parná sprcha

http://www.steamshowers4less.com

Vlastniť domácu parnú sprchu nie je nič výnimočné. Ušetríte čas a vyhnete sa cestovaniu do kúpeľov alebo wellnes zariadení. Vo vlastnom pohodlí si tak užijete krásny relaxačno – zdravotný zážitok kedykoľvek.

Domáca parná sprcha sa inštaluje do kúpeľní. K dispozícií sú rôzne vzory, dizajn, kvalita aj cena. Dôležité je dbať na priestorové možnosti kúpeľne a tak isto na veľkosť parnej sprchy. Väčšia sprcha vám pravdaže poskytne lepšie pohodlie. Ak však máte malú kúpeľňu, praktickejšia bude rohová parná sprcha.

Pri kúpe vyberajte z viacerých modelov, ktoré majú rôzne príslušenstvo. Tieto sú nielen funkčné, pohodlné ale aj luxusné. Môžu mať stropnú alebo ručnú sprchu, diaľkové ovládanie alebo originálny digitálny ovládací panel, parné generátory, príjemné osvetlenie, odsávanie, parné trysky, regulátory. Niektoré typy svoje vybavenie rozšírili o reproduktory, rádio, telefón, masáž nôh a mnoho ďalších funkcií. No napriek všetkým vymoženostiam je potrebné aj núdzové tlačidlo, pre prípad pádu alebo iných ťažkostí.

sprcha_2

http://www.steamshowersinc.com

Rozhodnúť sa musíte aj na základe bezpečnostných certifikátov, spoľahlivého tesnenia, kontroly kvality a odolnosti materiálu. Klasické parné sprchy obsahujú sklolaminát, kvalitné akrylové sklo a tiež bezpečnostné sklo. Ďalším faktorom sú prvotriedne kovové časti nachádzajúce sa z vnútornej aj vonkajšej časti. Štandardná hrúbka hliníka sa pohybuje do 22 mm. Kvôli bezpečnosti si zabezpečte protišmykovú základňu. Parné sprchy sú dôkladne uzatvárateľné tak, aby nahromadené teplo aj vlhkosť nepoškodili steny prípadne tapety kúpeľne.

Domáce parné sprchy majú množstvo výhod, ktoré oceníte po namáhavom dni v práci, po športe či dlhom a únavnom cestovaní. Pomôžu vám zvýšiť cirkuláciu krvi, zmierňujú artritídu, bolesti, zlepšujú látkovú výmenu či dýchanie. Potením sa odstraňujú toxíny z tela. Vodné trysky naopak poskytnú vítanú masáž i relaxáciu a uvoľnenie svalov. Nadšenci aromaterapie si môžu pridať éterické vône čím uvoľnia celkovú atmosféru, navodia si zlepšenie nálady a odbúrajú stres. Súčasťou určitých parných spŕch je aj lavička, vďaka ktorej bude váš oddych oveľa pohodlnejší.

Ideálne je spraviť si prieskum parných spŕch na internete, kde môžete porovnávať parametre, hodnotenia zákazníkov aj predajcov.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.