Oživte priestor sklenenými policami

http://www.floatingglassshelves.com

Police vyrobené zo skla sa stali vynikajúcim funkčno-dekoračným prvkom v domácnostiach, obchodoch, kanceláriách či reštauračných zariadeniach.

Sklo ako také, je k dispozícii v rôznych typoch a hrúbke. Môže byť číre, dymové, mliečne alebo farebné. Súčasťou sklenených políc sú držiaky, ktoré sú tiež dostupné v pestrých štýloch, veľkostiach, materiáloch a typoch. Umožňujú nielen držať sklo na danom mieste v stene ale dotvárajú aj jej celkový vzhľad.

polica_2

http://www.floatingglassshelves.com

Chrómované držiaky sú obľúbené a tak isto najviac preferované ako časť sklenených políc. Svojim elegantným vzhľadom pasujú k akejkoľvek farebnej stene. Pri týchto držiakoch máte na výber matný alebo lesklý povrch materiálu.

Ďalším materiálom vhodným ako držiak pre sklenené police, je smalt. Na výber je biele alebo čierne farebné prevedenie. Záleží to od farby vašej steny, ktorý variant sa k nej hodí viac. Môžete sa rozhodnúť aj pre ozdobné kované držiaky v rozmanitom dizajne.

Sklo ako také, pôsobí čisto, krehko a vkusne. Jeho údržba je tiež veľmi jednoduchá, no treba si dávať pozor. Pokiaľ však nie je sklo špeciálne upravené, hrozí jeho mechanické poškodenie, dokonca rozbitie. Sklenené police ponúkajú úložný priestor v kuchyni napríklad na odkladanie pohárov všetkých veľkostí, v kúpeľni zas na odloženie kozmetiky, v obchodoch na ne môžete poukladať oblečenie, šperky, topánky a iný tovar. V obývačke a v kancelárii na nich veľmi pekne vyniknú kvety, doplnky, fotky i dekorácie.

polica_3

http://www.floatingglassshelves.com

Výhodou je tak isto možnosť tieto police originálne osvetliť zhora aj zdola, čím sa vytvoria kreatívne svetelné efekty. Umiestnenie sklenených políc je individuálne. Podľa potreby sa môžu namontovať do rohu, pod seba aj vedľa seba.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.