Rozmanité záhradné lavičky

lavička_1

Dôležitou súčasťou záhrady okrem kvetov, rastlín a stromov je jednoznačne lavička! Je to miesto určené na sedenie ale aj relax počas príjemných letných dní a večerov.

Užitočná lavička je dlhší kus nábytku vystavený rozmanitým poveternostným podmienkam (ako je slnko, dážď, sneh, zmena teploty), preto je dôležité dbať na kvalitu materiálu. Zvyčajne je vyrobená z rôznych materiálov ako je drevo, kov, kameň alebo syntetické materiály. Tieto materiály sa môžu aj kombinovať, čím získajú zaujímavý vzhľad.

lavička_2

http://www.wayfair.com

V ponuke je veľmi veľké množstvo tvarov, moderné i tradičné, vzorované alebo jednoduché. Väčšina lavičiek má operadlo ale dostupné sú aj bez neho. Tie sú však menej pohodlné.

Samozrejme o lavičku je potrebné sa starať a ošetrovať ju, aby slúžila dlhodobo. Na to poslúžia prípravky priamo určené na ich starostlivosť.

lavicka_3

http://www.allmodern.com

Pre rozšírenie pohodlia sa na jej vrch môžu poukladať vankúše alebo poduška. Lavička určite poslúži pri rodinných oslavách a letných grilovačkách, keďže sa na ňu zmestí viac ako jedna osoba.

Je to skrátka nábytok, ktorý musíte mať!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.