Čaro toaletných stolíkov

http://www.brookstone.com

Toaletné stolíky dodajú každej spálni pocit sviežosti a mali by byť jej súčasťou. Vybrať si je možné z rôznych štýlov a farieb, v závislosti od zariadenia danej spálne.

Viktoriánsky štýl – toaletný stolík je vyrobený zo svetlého dreva prípadne je namaľovaný bielou farbou. Rukoväte majú odtieň mosadze alebo striebra. Rezbári si dali záležať na obrázkoch viníc alebo popínavých rastlín a kvetov okolo okrajov. Prisunúť môžete samozrejme stoličku rovnakého štýlu, ktorá bude doplnená zamatovým vankúšom a namaľovaná bielou alebo striebornou farbou.

Koloniálny štýl – nábytok tohto štýlu je typický tmavými odtieňmi dreva, vkusnými rukoväťami zlatej alebo bronzovej farby, vyrobený zo sýto hnedého prípadne jantárového dreva. Zrkadlá týchto toaletných stolíkov sú zdobené rovnakými farbami dreva alebo obrázkami ruže.

Moderný štýl – je odvážnejší, modernejší. Toaletné stolíky sú hranaté alebo majú zvlnené elegantné línie. Využívajú sa klasické farby ako čierna, biela, šedá. V modernej spálni, pri takomto toaletnom stolíku, zaujímavo vynikne stolička výraznej čerešňovej alebo inej jasnej farby.

Klasický štýl – toaletný stolík môže mať štíhly, hranatý tvar, malé okienka z matného skla a rôzne farebné prevedenie.
Toaletný stolík zvýrazní každú spálňu svojím individuálnym dizajnom a vynikajúcim osvetlením.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.