Taburetka – príjemný spoločník

http://www.wayfair.com

V čase oddychu a relaxu je rozumné vymeniť obyčajnú podnožku za pohodlnú taburetku.

Taburetka je typický kus nábytku, ktorý môže byť čalúnený, zvyčajne nemá opierku ani rúčky. V niektorých prípadoch sa používa ako konferenčný stolík, extra posedenie a vďaka tomu, že je dutá, slúži aj na skladovanie.

taburetka_2

http://www.wayfair.com

Prvotný zámer, vyložiť si nohy na taburetku, sa nemení. K dispozícii sú taburetky rôznych tvarov, štýlov, veľkostí a tvoria dekoratívny prvok v každej miestnosti. V obývačke sa široké kožené alebo lavicové taburetky dajú využiť aj ako gauč pre hostí. No na trhu sú dostupné aj štvorcové a drobné veľkosti. Taburetku oceníte pri organizovaní večierku alebo inej spoločenskej udalosti, počas ktorej bude potrebné oddýchnuť si.

taburetka_3

http://www.walmart.com

Vďaka svojmu úložnému priestoru, ľahko do nej schováte diaľkové ovládače, detské hračky, prípadne noviny i oblečenie. Svojim tvarom a geometrickej konfigurácii je taburetka vizuálne príťažlivý nábytok. Jednoducho sa dajú zasunúť a schovať pod stôl keď ich nepotrebujete. Niektoré majú primontované kolieska, vďaka ktorým je takýto presun oveľa rýchlejší a pohodlnejší. V posledných rokoch sú taburetky väčšie a univerzálnejšie. Tým pádom sa samozrejme využijú aj ako konferenčné stolíky. Bez problémov na nej môžete servírovať kávu, nápoje alebo občerstvenie. Tak isto aj deti využívajú taburetky, predovšetkým na hry s priateľmi.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.