Ako využiť koniec postele

http://www.islandtrunkshop.com

Rozmýšľali ste nad tým ako využiť priestor vo vašej spálni, ak je dostatočne veľká? Zamerať sa môžete na koniec postele. Možností je viac, ktoré môžu spĺňať rôzne funkcie alebo poslúžia ako dekoratívny prvok.

TV stolík – v súčasnosti je v mnohých spálňach neodmysliteľnou súčasťou televízor. Jednoducho ho ovládate z pohodlia vašej postele.

Výrazná čalúnená lavica – poslúži ako skvelé miesto na sedenie, odkladací priestor a v noci môže zachytiť prikrývku. Vybrať môžete samozrejme taký látkový poťah, ktorý sa farebne hodí a bude ladiť so spálňou.

Úschovná lavica – je ideálna pre odkladanie posteľnej bielizne, vankúšov, perín a podobne. Či už je drevená alebo čalúnená, uschováte v nej všetky potrebné veci. Samozrejme sa dá na nej sedieť a uľahčí obúvanie topánok alebo papúč.

Suknicový stolík – v prípade, že vlastníte malý okrúhly, podlhovastý alebo oválny stolík, bude skvelý na koniec postele. Na vrch stolíka stačí prehodiť obrus dlhý až po zem, ktorý bude ladiť s výzdobou spálne. Pridať sa môžu stoličky na každú stranu.

antic_loveseat

http://www.thefind.com

Stoličky – sú ďalšou možnosťou, ako využiť tento priestor. Umiestnite tam dve čalúnené kreslá alebo stoličky spolu s taburetkou a vytvoríte ideálne miesto na oddych a čítanie kníh.

Pohovka – dokonale vyhovuje spálňam s obrovskou posteľou. Ozdobte ju jemnou dekou, dekoračnými vankúšmi, blízko postavte stojatú lampu a môžete relaxovať.

Nízka skrinka, truhlica aj kufor – krásne kusy tohto dreveného nábytku oživia vzhľad ktorejkoľvek spálne. Každý jeden vynikajúco poslúži na odkladanie či už bielizne, vankúšov, DVD, CD alebo kníh.

Prútená, železná lavica alebo sedadlo – takýto netradičný diel nábytku svedčí miestnostiam zariadeným v retro štýle. Na ozdobu pridajte kockované alebo kvetinové vankúšiky.

koniec postele

http://www.thisisglamorous.com

Malý písací stôl – s praktickým malým stolom smiete využívať spálňu po celý deň. Vybavíte si emaily, telefonáty, listy, prípadne spíšete nákupný zoznam. To všetko v pohodlí vašej spálne.

Stôl – nemal by byť vyšší ako je horná časť matraca. Poslúži na odkladanie kníh, fotografií aj časopisov. Postaviť sa dá na vrch podľa možností rádio alebo menší televízor.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.