Vkusná šatníková skriňa

http://westonfurnituredirect.co.uk

Skriňa má zaujímavé prevedenie, ktoré pôsobí starožitným dojmom.

Na jej výrobu sa zvyčajne používa kvalitné borovicové a dubové drevo. Každé z nich má aj svoje vlastnosti. Také dubové drevo je pevnejšie, mohutnejšie a vydrží roky. Borovicové drevo sa vyznačuje neutrálnosťou a pestrosťou svojich farieb zapadne do akéhokoľvek domáceho interiéru. Cenovo je tiež dostupnejšie ako dubové drevo.

K dispozícii je v mnohých veľkostiach. Najbežnejšie sú to jednodielne, dvojdielne a trojdielne šatníky, ktoré sa však dajú zhotoviť aj na mieru, podľa potreby. Do spálne sa ideálne hodí dvojitá skriňa. Skriňa trojitá je však viac praktickejšia, keďže jej súčasťou sú aj police v kombinácii so zásuvkami. Vhodná je do priestorovo väčších miestností. V detskej a hosťovskej izbe využijete zase jednoduchú jednodielnu skriňu.

corona_skrina_a

http://www.mkfurniturestore.co.uk

Starostlivosť o tento šatník netreba brať na ľahkú váhu ako je to aj pri ostatnom drevenom nábytku. Drevo reaguje na zmeny teploty, vlhkosť a preto je dôležité udržať ho v správnom stave a zabrániť poškodeniu. Vyhnite ho priamemu slnečnému žiareniu, vlhkému vzduchu, chemickým čistiacim prostriedkom. Pri čistení použite suchú handričku a prachovku.

Šatník umiestnite ďalej od radiátorov, krbov a iných tepelných zdrojov. A keďže neznesú nadmernú vlhkosť, nie sú vhodné do kúpeľní. V obidvoch prípadoch by mohlo dôjsť k poškodeniu. Prach utierajte pravidelne aby sa nehromadil na povrchu. Ak sa vyskytnú prípadné škvrny, odstránite ich jemným pohybom za pomoci vosku. Pokiaľ potrebujete skriňu premiestniť, neťahajte ju po dlážke. Zdvihnite ju.

Milým vzhľadom, jedinečne kvalitným materiálom a prírodnou farbou je skvelou voľbou pre domácnosť.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.