Čaro sklenených kancelárskych stolov

http://www.officedesk.com/

Klasické stoly bežne používané v kanceláriách sú zvyčajne z dreveného materiálu. Aj keď má drevo množstvo svojich výhod, predsa len je sklenený stôl štýlovým spestrením každej kancelárie.

Elegantný sklenený stôl určite zlepší vzhľad miestnosti a zároveň zaujme svojim netradičným prevedením. Pri výbere je potrebné zohľadniť druh skla, hrúbku, veľkosť, jeho odolnosť, konečnú úpravu ale aj dizajn. Ten svojim spôsobom prezentuje ktorúkoľvek kanceláriu. Môže to byť jeho farba alebo tvar čo zaujmú klientov.

stôl_12

http://www.wayfair.com

Tieto stoly sú plne funkčné tak isto ako stoly vyrobené z iného materiálu. Možno si myslíte, že budú až príliš krehké. No nie je to tak. Sú vyrobené tak, aby udržali aj ťažké predmety, napríklad počítače. A v pokoji sa môžete o sklenenú vrchnú dosku aj oprieť. Výhod sklenených stolov je viac. V prvom rade je to ich čistý, lesklý povrch s oceľovými rámami. Pôsobia profesionálne, drahšie a exkluzívne. Šetria miesto, pretože sú vyrábané v minimalistickom štýle a sú dobre tvarované. Celkové sklo je odolné, tvrdené a nenáchylné k rozbitiu či prasknutiu. Ďalšou výhodou je ich univerzálnosť . Dostupné sú v rozličných tvaroch, farbách, rozdielnych druhov rámov aj nôh. Aj vďaka tomu zapadnú do každého interiéru kancelárie. A nakoniec sú značne cenovo prijateľné.

Kúpe takéhoto vkusného skleneného stola venujte dostatok času, pretože existuje množstvo konštrukcií a štýlov. Najdôležitejšie je však vybrať taký, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.