Vstavaný nábytok na mieru.

Nábytok divendoor

Vyberáte do svojho bytu alebo domu nábytok a neviete sa rozhodnúť? Trh s nábytkom je skutočne široký a výber nie je jednoduchý. Skúste sa zamerať na vstavaný nábytok – je na mieru a bude presne podľa vašich predstáv.

Vaše predstavy, váš nábytok

         Priestory svojho bývania najlepšie poznáte vy. Iba vy totiž viete kam by sa hodila rohová komoda a kde by bolo ideálne miesto pre šatník. Máte svoju predstavu o farbe stien, doplnkoch a farbách nábytku. Dobre poznáte svojho partnera a viete, že kravaty a ponožky skladať nikdy nebude, takže potrebujete minimálne tri veľké šuplíky na odkladanie práve takýchto maličkostí. A vaše nohavičky? Na tie sú nutné malé, šikovné šuplíky nech to máte prehľadné.

Problém však nastáva vo chvíli, keď začnete pozerať tuctové skrine. Zistíte tak, že žiadna nevyhovuje vašim predstavám. To je šanca pre vstavaný nábytok – na internete nájdete množstvo firiem, ktoré sa tomu venujú, majú široké portfólio a mnoho spokojných zákazníkov. Skrine na Divendoor.sk alebo inde určite stoja za vašu pozornosť.

 

Do obývačky alebo kuchyne

         Vstavaný nábytok sa však nehodí len do spálne alebo chodby, čoraz viac sa využíva aj v interiéroch obývačiek a kuchýň. Vstavaný nábytok do obývačky je správna voľba ak ho chcete rozložiť podľa seba. Vyberiete si farbu, pracovník odmeria steny kde by mal nábytok stáť a dohodnete sa na cene. Presklené police, zabudované svetlo alebo stolík pod televízor či stojan na DVD prehrávač a ostatnú elektroniku – to všetko vyberáte vy. Presné rozmery, na mieru.

Ani kuchyňu nemusíte obmedziť na kusy vystavené v nábytkárstvach. Vlastné, vstavané skrine do kuchyne lepšie splnia vaše požiadavky. Chcete kuchynskú linku pod oknom aby ste videli pri varení von? Alebo chcete rohovú ktorá presne zaplní nevyužitý kút? Pri vstavaných kuchyniach sa medze ničomu nekladú. Navyše ak ste ľaváčka, všetky skrinky sa vám môžu otvárať tak, ako je vám najpohodlnejšie.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.