Výber správneho kuchynského stola

http://www.samsclub.com

Kuchynský stôl je perlou každej kuchyne. Preto je potrebné zohľadniť pri jeho kúpe niekoľko faktorov:

Veľkosť stola
Keďže nechcete stále naraziť do stola pri vstupe do kuchyne, musíte si pred kúpou zmerať dostupný priestor. Vybrať správne veľký stôl, ktorý Vám vydrží roky, je dôležité rozhodnutie. Zariadite sa podľa toho, akú veľkú kuchyňu máte. Do úvahy berte teda aj stôl spolu so stoličkami, prípadne lavicou.

Výzdoba kuchyne
Rozhodli ste sa vyzdobiť Vašu kuchyňu v tradičnom alebo modernom štýle? Do tradičnej kuchyne sa hodia masívne borovicové alebo dubové stoly s drevenými stoličkami alebo lavicami. Naopak pri rustikálnom nádychu siahnite po obdĺžnikovom stole, ktorý zdobia jednoduché vzory. Ak však vlastníte modernú kuchyňu, dokonale sa do nej hodia vysoké trendové barové stoličky s barovým pultom.

kuchynsky_stol

http://www.bassettfurniture.com

Účel stola
Samozrejme kuchynský stôl je miestom, kde sa zíde celá rodina či už pri raňajkách alebo pri večeri. No tiež môže poslúžiť Vašim ratolestiam pri domácich úlohách.

Rozmanitosť stolu
Vašu kuchyňu môžete zariadiť rôznymi dizajnérskymi kúskami. Trh prináša obrovské množstvo elegantných stolov pre každé využitie. Malé stoly pre servírovanie kávy a čaju alebo veľké jedálenské stoly, každopádne dodajú Vašej kuchyni ten správny šmrnc.

Konečný krok
Ten správny kuchynský stôl si jednoducho môžete vybrať v nespočetných stránkach na internete alebo osobne v kamenných obchodoch s nábytkom, kde priamo na mieste posúdite materiál, veľkosť a ďalšie faktory.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.