Výzdoba steny v detskej izbe

http://www.potterybarnkids.com

Radi by ste vyzdobili deťom steny v ich detskom kráľovstve a neviete ako? Máme pár nápadov, ktoré by vám mohli pomôcť. Keďže všetky deti sú rozdielne, mali by ste zvoliť takú dekoráciu, ktorá sa im bude páčiť a budú sa cítiť príjemne.

Farba steny – zvoliť by ste mali svetlé farby, ako je napríklad zelená, žltá, ružová alebo pastelové farby. Obľúbené sú aj kombinácie farieb alebo odtieňov. Neváhajte sa tiež opýtať samotných detí na názor.

Maliarske šablóny – sú ďalšou možnosťou, ako efektívne spestriť steny. Plastové šablóny sú k dispozícii v rozličných motívoch (kvety, ornamenty) a veľkostiach, ktoré sa dajú ľahko kombinovať alebo vytvárať ucelený obrázok. A navyše sú cenovo dostupné.

policka_drevena

http://www.potterybarnkids.com

Sadrové odliatky – vytvoríte ich pomocou rôznych formičiek, ktoré následne namaľujete spolu s deťmi, farbou podľa vkusu. Umiestniť ich môžete na poličky, prichytené na stene.

Maľované obrázky – sú skvelým nápadom, ktoré deti ocenia. Takto môžu mať svoje obľúbené zvieratká či rozprávkové postavičky priamo na stene.

dekoracia_2

http://www.potterybarnkids.com

Zarámované fotografie – či už sú rodinné, školské alebo individuálne fotky detí, ozdobia stenu tým správnym spôsobom. Krásne farebných fotorámikov je veľa a majú tie najrozličnejšie tvary, ktoré potešia každé dieťa.

Nástenná vitrína – môže byť zhotovená zo skla alebo dreva. Do nej si dieťa prehľadne smie poukladať svoje detské vzácnosti, ako sú napríklad plyšové hračky, rozprávkové knižky, športové trofeje a podobne.

Akýmkoľvek spôsobom vyzdobíte steny v detskej izbe, hlavné je, aby sa dieťa cítilo šťastne, spokojne a celá izba pôsobila útulne.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.