www.stavebnecentrum.sk- informačný portál o stavbe a bývaní.

stavebnecentrum.sk

Na Slovenskom internete vzniká nový webový portál zameraný na tému stavebníctvo, ktorý ponúka rozsiahlu škálu služieb pre svojich čitateľov, ale aj pre firmy a spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti stavebníctva a bývania. Stavba domu, rekonštrukcia, alebo zariaďovanie interiéru je téma, ktorú rieši každý z nás aspoň jeden krát za život. Budovanie nášho nového vysnívaného domova je dlhý a náročný proces, ktorý si vyžaduje množstvo času stráveného premýšľaním, rozhodovaním a získavaním odborných informácií z tejto oblasti. Internetový portál www.stavebnecentrum.sk je veľkým pomocníkom práve v takomto období. Nájdeme tu množstvo odborných článkov z oblasti stavby, rekonštrukcie a bývania, ponúka možnosť diskusie s ostatnými návštevníkmi a tým pomáha získavať informácie od skúsenejších. Rovnako je možné osloviť potencionálnych dodávateľov v rubrike “dopyt”. Ak sa zvýšil stavebný materiál, alebo iné podobné produkty je tu možnosť ponúknuť ich na predaj v rubrike “inzercia”. Registrovaní užívatelia môžu publikovať svoje vlastné články, rady a tipy spolu s fotogalériou. Pre stavebné firmy a spoločnosti pôsobiace v tomto obore, ktoré majú v úmysle cielene oslovovať nových zákazníkov je tu služba  registrácia pre firmy s možnosťou zverejnenia podrobných informácií.

ODBORNÉ ČLÁNKY
Publikované odborné články s témou stavba, rekonštrukcia a bývanie sú nápomocné vždy keď sa zaujímame ohľadom danej témy, alebo práve staviame či rekonštruujete nové bývanie. Ako sa vraví dobrá rada nad zlato a to platí dvojnásobne, pokiaľ za ňu nemusíme zaplatiť, ale je voľne dostupná pre každého.

FOTO-BLOG
Zaujímavou službou je možnosť zverejňovania článkov a fotografií pre registrovaných užívateľov. Každý návštevník tohto portálu sa môže bezplatne zaregistrovať čím získa možnosť zverejňovania svojho vlastného blogu (článkov) a tiež možnosť založiť svoj fotoblog . Takto sa každý môže podeliť o svoje skúsenosti so stavbou, alebo rekonštrukciou vlastného bývania s ostatnými návštevníkmi  www.stavebnecentrum.sk

KATALÓG FIRIEM
Samozrejmosťou je možnosť základnej registrácie pre spoločnosti  v katalógu firiem . Katalóg je rozdelený do niekoľkých rubrík podľa oboru čo pomáha cielene a jednoducho vyhľadať firmu ktorá ponúka práve to čo hľadáte.  Vo firemnom profile sa uvádzajú podrobné informácie o firmách ako sú služby, kontakty, referencie aj s  obrázkami, logo a ďalšie. Katalóg tiež ponúka pokročilú registráciu PREMIUM, ktorá obsahuje zaujímavé výhody typu- zvýraznenie spoločnosti od ostatných firiem a TOPOVANIE, čo zaručí popredné pozície v kategórii a tým odlíšenie sa od konkurencie a možnosť jednoduchšieho oslovenia zákazníka.

DISKUSIA
Rubrika “diskusia” môže byť veľmi nápomocná v prípade, keď sa potrebujete poradiť s odborníkom, alebo s inými čitateľmi, ktorí majú skúsenosti s problémom, ktorý potrebujete aktuálne vyriešiť. V tejto rubrike sa tiež môžeme dočítať množstvo užitočných rád a informácií od ľudí, ktorí už danou problematikou prešli, alebo sa ňou aktuálne zaoberajú.

INZERCIA A DOPYT
V rubrike “inzercia” je možné vkladať  ľubovoľné ponuky v prípade ak sa potrebujete zbaviť prebytočného stavebného materiálu prípadne iného tovaru ktorý súvisí so stavbou a bývaním.  Ak hľadáte dodávateľa s najlepšími cenami zadajte svoj “dopyt” ktorý sa dostane do povedomia nie len firmám pôsobiacim v oblasti stavebníctva, ale aj všetkým ostatným návštevníkom portálu www.stavebnecentrum.sk

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.